Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Děti a mytí rukou

Led 1225 Autor: Komerční sdělení

Dezinfekce – ochrana před nemocemi i nutnost

Pod pojmem dezinfekce si představujeme zápach chloru, sterilní čistotu a gumové rukavice. V dnešní době se ale tento obraz začíná konečně vytrácet. Čím to? Využíváním bezchlorové polymerové dezinfekce Dezisan, která boří mýty o klasických dezinfekčních přípravcích.

Místnost hrůzydezinfekce

Plná police barevných plastových a skleněných lahví. Zápach chloru a dalších chemikálií. Gumové rukavice, kýbl, mop a hadry. Tak nějak vypadá úklidová místnost či kout snad v každé domácnosti. Že to nejde jinak? Pokrok, v tomto případě naštěstí, nezastavíme. Dnes to může vypadat takto – police s kanystrem, rozprašovačem a nějakou voňavou lahví na čištění ploch. Víc není třeba. Bezchlorová dezinfekce Dezisan se představuje.

Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše?

Snad každý chce mít domácnost nejen čistou, ale také bez bakterií, virů a plísní. Proto denně bojujeme s přípravky, které zanechávají výrazný zápach, a musíme pečlivě rozlišovat, na který povrch použijeme který přípravek. Jak by se nám ulehčilo, kdyby jim stačil jeden dezinfekční přípravek na celou domácnost? Jednoduchost tkví ve skvělých vlastnostech polymerové dezinfekce Dezisan.

Ta totiž neobsahuje chlor ani jiné dráždivé látky, které provází svým zápachem každý proces dezinfekce. Je hypoalergenní, takže v bezpečí jsou i děti s alergií či astmatem. Je šetrná k povrchům. Lze ji tak použít na plast, dřevo, kov i látky. A při správném a pravidelném používání se zvyšuje obrana díky ochranné polymerové vrstvě, která se tvoří na vydezinfikovaných plochách.

Dětsé nemoci a epidemie

detske nemociVe chvíli, kdy chceme udržet domácnost bezpečnou, většinou myslíme na děti. Jejich obranyschopnost se teprve vytváří, a pokud navštěvují mateřskou školu, je víc než pravděpodobné, že nějakou infekci domů donesou. A i když se uzdraví, prostředí okolo nich je stále infekční. Proč ale opakování nemoci nepředcházet? S bezchlorovou dezinfekcí Dezisan to jde. Proto je tato dezinfekce velmi vhodná i pro mateřské školy a kroužky.

Proti čemu a jak mě ochrání?

Viróza, kašel, angína, chřipka a střevní viróza. Základní výčet těch nejčastějších nemocí provázející děti. Proti jejich opakovanému šíření můžete bojovat. S Dezisanem můžete bakterie, viry i plísně odstranit nejen z ploch, ale také ze vzduchu. A to je novinka, která ulehčí boj s vracející se epidemií. Když už epidemie propukne, děti nákazu šíří všude. Proto je nutné, aby byla všechna dotyková místa, stejně jako samotný prostor, vydezinfikována.

Benefity, které jiná dezinfekce nenabídneDezisan

Pojďme si nyní shrnout, co vše nám bezchlorová polymerová dezinfekce Dezisan nabízí: žádný zápach při jejím používání, možnost ji využít na všechny povrchy včetně matrací, hraček a dokonce i vzduchu. Šetří náklady i životní prostředí. Neškodí alergikům ani astmatikům. Při pravidelném používání výrazně snižuje šíření nákazy. Je účinná proti bakteriím, virům i plísním. A její používání je nesmírně jednoduché.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist