Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Chytrá novinka mezi dezinfekcemi, která funguje

Led 1216 Autor: Komerční sdělení

DezisanCo si představíte pod pojmem dezinfekce? Většinou jsou to přípravky s nepříjemným zápachem chlóru. To se ale stává minulostí. Objevil se nový druh dezinfekce, který je minimálně stejně účinný jako dezinfekce s obsahem chlóru. Polymerová dezinfekce Dezisan v sobě však nese další neocenitelné výhody.

Co je to polymerová dezinfekce?

Jednoduše řečeno je to dezinfekce, která ničí veškeré bakterie, viry či plísně, brání jejich šíření a tvoří ochrannou vrstvu bránící jejich usazování. Pokud bychom to převedli na příklad – představte si bakterie šířící se vzduchem a usazené na klice od dveří. Bezchlorová polymerová dezinfekce Dezisan je zlikviduje jednoduchou aplikací postřikem a následně vytvořením ochranné vrstvy zamezí jejímu opětovnému usazení a šíření.

Při správném použití ve správné koncentraci je vhodnou dezinfekcí například pro prostory mateřských a základních škol.

Využití v každodenních situacích

Bezchlorová dezinfekce se začíná využívat ve stále více mateřských školách. „Tuto dezinfekci používáme již dva roky. Jak přímo v mateřské škole, tak ve školní jídelně. Výhodou je, že ji můžeme použít na všechny povrchy, včetně korku a dětských hraček. Nezanechává skrvny ani zápach,“ vyzdvihuje používání polymerové dezinfekce ředitelka MŠ Klášterského v Brně Hana Vilámová. Dodává, že i kontroly z Krajské hygienické stanice jsou v pořádku a používáním jsou spokojení.

To vše ale řeší bezchlorová polymerová dezinfekce. Stačí jedna láhev Dezisanu s rozprašovačem, kterou může učitelka či pracovnice úklidu využít na všechny materiály. Na matrace, dřevěné či plastové hračky, kovové kliky a podobně. A co víc, tuto dezinfekci můžete přidat i do pračky k infikovanému ložnímu prádlu či ručníkům.

Zdravé dítě = šťastné dítě

dezinfekce bez chloruNejrůznější epidemie se mateřskými školami prohánějí několikrát za rok. Pokud onemocní velký počet dětí, dělá to starost nejen rodičům, kteří s dětmi zůstávají doma, ale i učitelkám, které nemají koho učit. Děti s oslabenou imunitou se navíc vrací do infekčního prostředí a tak se může stát, že danou nemoc prodělají i dvakrát po sobě. Jistě, není zdravé držet dítě v naprosto sterilním prostředí, ale je nutné je chránit tak, aby jejich obranyschopnost nebyla zbytečně zatěžována.

Díky bezchlorové polymerové dezinfekci, která zlikviduje původce infekce a zamezí jejich opětovnému šíření, se děti vrací do bezpečnějšího prostředí. Této dezinfekce se nemusí bát ani rodiče alergiků či astmatiků. Neobsahuje chlór, takže nedráždí dýchací cesty dětí. Lze ji tedy použít i během denního provozu, kdy si děti hrají nebo se chystají na procházku.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Chytrá novinka mezi dezinfekcemi, která funguje
  • Verona 18.1.2012 (16:14)

    ten produkt vypada uzasne, da se koupit i v mensim baleni?

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist