Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Chraňte děti před opakovanou nákazou

Úno 1204 Autor: Komerční sdělení

V období chřipek či infekčních onemocnění zeje spousta mateřských škol prázdnotou, kdežto dětské postýlky doma jsou plně obsazené. Každodenní kontakt dětí v kolektivu má za následek rychlé a téměř zaručené šíření nemocí. Nemluvě o tom, když se oslabené dítě vrátí do stále infekčního prostředí. Pak je klidně možné, že stráví delší dobu doma než ve školce. Existuje však řešení, jak riziko šíření nákazy snížit.dezisan dezinfekce

Polymerová dezinfekce Dezisan – jasná volba

Správným a pravidelným používáním Dezisanu, který se začal hojně využívat ve školkách. Hygienické předpisy mluví jasně o čištění a dezinfekci prostor, kde děti tráví čas. Ať už je to hrací místnost, ložnice, kuchyně, jídelna či šatna, bakterie a viry jsou všudypřítomné. Dnes ale stačí jen vzít do ruky rozprašovač s bezchlorovou polymerovou dezinfekcí a děti jsou chráněny. Použít Dezisan můžete i doma.

Kdykoli, kdekoli, kdokoli

Napadá vás, že taková procedura bude náročná na čas? Vůbec ne. Výhodou bezchlorové dezinfekce je, že ji může použít kdokoli, kdekoli a v podstatě kdykoli. Jeden rozprašovač Dezisanu si necháte na určeném místě a v případě potřeby můžete vydezinfikovat co je třeba. Dezisan nezapáchá, neškodí alergikům ani astmatikům a při správné koncentraci je zcela bezpečný.

A je tu zase chřipková epidemie…

detske nemociTrápí nejen rodiče, ale i pracovníky v mateřských školách. Pravidelně se během roku objeví, skolí děti i učitelky a zase zmizí. Epidemie. Problémem jsou neustále se vracející viry, které způsobí, že děti onemocní i dvakrát po sobě. Teď už proti takové opakované epidemii můžete bojovat silnou zbraní, bezchlorovou dezinfekcí Dezisan. Recept je jednoduchý – vydezinfikujte si vzduch. Nákaza se totiž šíří ve velkém procentu právě vzduchem. Doteď vaší jedinou možností bylo větrání. Ale nyní? Opět ta jednoduchá malá věc, rozprašovač. Stačí párkrát zmáčkout ve všech prostorách a můžete si oddechnout.

Není to ale jen chřipka, která ohrožuje zdraví dětí. Nejrůznější virózy, kašel, angíny nebo i závažnější nemoci, které malé děti prodělávají, jsou na seznamu nepřátel. Nyní se už nemusíte bát toho, že by dítě na jaře i na podzim prodělávalo ty stejné nemoci, muselo brát antibiotika a tak se snižovala jeho přirozená obranyschopnost. Proč řešit následky, když je mnohem lepší jim předcházet? Polymerová dezinfekce Dezisan je účinná proti všem typům virů, bakterií a plísní.

Všechno nemusí mít háček

Děti, obvzláště v předškolním věku, si vytváří vlastní obranyschopnost a jsou mnohem náchylnější k nemocem než dospělí. Spoléháme tak na to, že se ve školkách, kam děti pravidelně chodí, pečlivě dodržuje hygiena. To je příležitost pro všechny společnosti, které produkují dezinfekční přípravky.

Většinou ale s nechtěnou přidanou hodnotou. Některý zapáchá při použití i v té nejnižší koncentraci. Jiný se nesmí používat na takový a takový povrch. Další je škodlivý pro alergiky. Když se vrátíte zpět na začátek tohoto článku, připomenete si, že ani jeden z těchto tří zádrhelů u bezchlorové polymerové dezinfekce nehrozí. Jistě, i její používání má svá pravidla. Především se musí užívat ve správné koncentraci. Ale to už je na uživateli. Přípravek sám o sobě je ideální pro udržení hygienicky čistého prostředí, ve kterém děti tráví tolik času.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist