Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Brandnooz srpen 2016

Zář 1603 Autor: Redakce

Srpen se chýlí ke konci, školáci se chystají usednout do školních lavic a všem Noozies (takto jsou nazýváni předplatitelé boxíků) pošta přivezla srpnový novinkový balíček. Co v něm bylo tentokrát, se dozvíte ve dnešním článku. Našli jsme v něm třináct produktů a křížovku v letáčku, ze které bude mít radost především kolega Martin.

brandnooz srpen 2016

Pojďme na kategorii sladkostí

Emco 100% ovoce-známka 1

Konečně tyčinka, která obsahuje jen a pouze ovoce. To znamená, že jí jako svačinku nabitou vlákninou bez obav můžete podat i dětem. Neobsahuje žádné přísady, je bezlepková a neobsahuje žádný přidaný cukr. K dostání jsou příchutě – Jahoda, Meruňka a Lesní ovoce. Za nás bezchybný produkt.

Opavia Zlaté ovesné-známka 1

Celozrnná mouka a ovesné vločky. To jsou přední suroviny, ze kterých jsou Opavia Zlaté ovesné vyrobeny. K dostání v klasické variantě a ve formě Zlaté Ovesné s jablkem. Jsou opravdu dobré jak na chroupání, tak ke kávě, ale dokážeme si z nich představit třeba i korpus na cheese cake.

PEDRO Medvědi na jahodách a PEDRO Dezertíky-známka 2

A dostáváme se ke klasickým cukrovinkám, které jsou obarvené, ale děti je milují. Oba produkty obsahují malé procento jahodové a hroznové šťávy, ale díky za ní! Dále jsou bez palmového oleje. Osobně se těmto produktům vyhýbám, ale vždy se nám do domácnosti nějak vloudí.

brandnooz srpen 2016

Nestlé KIT KAT-známka 2

Dej si pauzu, dej si KIT KAT! Kdo by neznal toto reklamní zvolání, že??!! Rozhodně se nejedná o novinku a navíc příště nedoporučujeme přidávat čokoládové produkty do letních boxíků. Přeslazená sušenka ve velkém množství čokolády přišla polorozteklá. Sem tam jako doplnění energie a naslazení na několik dní dopředu se asi pozřít dá. Děti jsou z tohoto produktu nadšené, rodiče už méně.

Nápoje

Není nad čistou vodu, ale ochutnat se má vše že ano?

Mirinda Hruška-známka 3

Opět tu máme fenomén ovocné šťávy v sycených nápojích. Tato zbrusu nová příchuť je opravdu velmi výrazná, kdo má rád hrušky asi nepohrdne. Za nás příšerně přeslazený nápoj naředit, přidat led a pít při grilovačkách, to si dokážeme představit.

Toma Nádech okurky a limety-známka 4

Za nás největší propadák srpnového boxíku. Okurková příchuť nám nechutnala nikomu, třebaže domácí okurkové limonády milujeme. Vše je o chuti, tak si jistě i tento produkt najde své příznivce.

Neochutnali jsme

  • Hamé Easy sandwich s tuňákem
  • Racio Cornies s medvědím česnekem
  • Kotányi Citron a máta
  • Tranquini a Tranquini Jade

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist