Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Zimní výbava pro pejsky

Pro 1013 Autor: Redakce

olizování tlapekNa zimu nezapomeňte svého čtyřnohého kamaráda pořádně vybavit. Pro krátkosrstá plemena zcela jistě doporučujeme oblečky pro psy. Můžou to být mikiny, overaly, pláštěnky, svetříky nebo přehozy. Takový obleček chrání psa před zimou a vlhkem. To je důžité zejména pro psy chované v bytě, kteří nejsou zvyklí na venkovní nevlídné počasí.

S procházkami v zimě souvisí i botičky pro psy. Ty pejsky ochrání před prosolenými chodníky. Pokud pejsek botičky nesnese, vždy ho přes silnici přeneste a snažte se chodit jen po trávníku. Po příchodu domů pejskovi osprchujte packy a po osušení je ošetřete krémem nebo sprejem na packy. Složení obou přípravků je podobné, ale sprej se lépe aplikuje.

Chlad a sychravé počasí nesvědčí lidem stejně jako zvířátkům. Existuje ale nespočet podpůrných prostředků a vitamínů pro posílení imunity. Také je vhodné do krmiva přidávat pár kapek oleje, který podpoří správnou funkci osrstění.

Do zimní výbavy ale zcela jistě počítejte i potřeby v den Silvestra. Bujaré veselí je pro pejsky opravdovým šokem. V žádném případě zvíře nevenčete v době půlnoci. Je také vhodné použít antistresové tablety pro psy Relax. Ty pejka přírodní formou zklidní. Mějte na paměti, že by se psík mohl v důsledku rány a petardy vylekat natolik, že uteče. Proto o trochu přitáhněte obojek (jen na venčení) a vždy mějte psa na řemínku. Tak se při polekání nemůže zratit. I tak ale doporučujeme nákup adresářů. Ty oceníte zejména pokud se psík nebo kočička ztratí. Do adresáře jednoduše napíšete své bydliště a telefon, na kterém Vás nálezce může zastihnout. Předejdeme tak přeplněným útulkům a stovkám nešťastných pejsků i majitelů.

Fotogalerie výrobků

adresářboty pro psyoblečky pro psy

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Zimní výbava pro pejsky
  • Erka 30.4.2018 (13:37)

    Díky za tip. Pokukuju po nějakých věcech nejen pro kočku i pro psa. A právě hledám výhodný eshop.

  • Analinka 11.4.2018 (10:47)

    Výbavu jsme kupovali komplet na zooo.cz. I na zoohitu je toho dost, tady se nám to celkově líbilo víc. Rady jsme čerpali díky tomuto článku, děkuji moc za rady.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist