Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

ZEOLIT–přírodní novinka, která vám pohlídá čistotu vody!

Zář 1129 Autor: Komerční sdělení

Každý, kdo vlastní domácí bazén, koupací nebo zahradní jezírko, či jen pouhé akvárium dobře ví, jaký je problém udržet správnou čistotu vody. Řešit to všelijakými chemickými přípravky různého stupně agresivity však není ideální. Nechte proto pracovat přírodu a používejte bakterie Aqua CB a Zeolit.

ZEOLIT hrubyVšeobecně je Zeolit prvohorní kámen. V průběhu milionů let se vytvořil minerál s výjimečnými vlastnostmi díky své krystalické struktuře. Dalo by se říci, že Zeolit je jakousi přírodní dezinfekcí. Využívá se jak v průmyslu, tak v domácnostech.

Zeolit – ideální do akvárií, bazénů, zahradních jezírek, rybníků a dalších vodních nádrží

Zeolit je novinka, která se používá jako okrasný a čistící kámen do zahradních jezírek a akvárií. A to jak na dno, tak do filtrů. Zeolit zde slouží jako ideální přírodní dezinfekce – má v sobě póry, které pohlcují pachy a nečistoty a tyto póry dokáží ve filtrech osadit užitečné bakterie (ZAHRADNí JEZíRKA – Aqua CB, dříve OxyBreak, biopřípravek do zahradních jezírek a SANNISPARKLE – OxyAkvária, biopřípravek do akvárií), které se pak v Zeolitu množí a tím zajišťují spolu se Zeolitem čistou vodu bez nežádoucích chemických látek a řas. Neškodí rybičkám, rostlinkám ani lidem. Proto je vhodný i do koupacích jezírek.

Filtrační médium na bázi přírodního zeolitu překvapí svou účinností

ZEOLIT jemnyZeolit je neocenitelný pomocník všude tam, kde se musí filtrovat voda. Zachytává škodliviny, zamezuje tvorbě řas, zachytává amoniak z výměšků ryb. Používá se jako náhrada křemičitého písku na mechanickou úpravu vody, v kombinaci s ostatními vodárenskými materiály, jako náplň vícevrstvových koagulačních filtrů, pro deamonizační efekt v agregačním míchání, t.j. úprava vody koagulací.

Iontovo selektivní proces při použití přírodního klinoptilolitu – Zeolitu je ekonomicky porovnatelný s klasickou biologickou nitrifikací – denitrifikací. Jeho přednosti – v porovnání s biologickou metodou – spočívají v nenáročnosti na klimatické podmínky, v ušetření obestavěného prostoru, atd.

Když Zeolit, tak kvalitní

Všechny tyto přípravky vyrábí či dováží a na trh dodává společnost SUBIO EKO s.r.o.. Zeolit, který dodáváme, má vysokou čistost a tím pádem má i nejvyšší účinnost. Cena Zeolitu je 15,- Kč/kg.

 

Více informací: http://www.subio.cz/

Kontakty: mob: 605 254 826, 732 277 264, tel/fax: 596 634 677; e-mail: subio@subio.cz.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist