Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Vyhrajte bioinspirovaný roztok na čočky

Čvc 1408 Autor: Redakce

Osm výherců získá flash disk 8 GB a Biotrue roztok 300 ml v hodnotě 600 Kč.

cocky soutezJako jediný roztok pro kontaktní čočky v sobě Biotrue spojuje tři inovace pro zachování přirozeného stavu oka: jeho pH je stejné jako pH zdravých slz, obsahuje lubrikant, který se přirozeně vyskytuje v očích a díky němuž zůstane čočka přirozeně vlhká a komfortní během celého dne a také zachovává aktivitu některých prospěšných proteinů, které jsou přítomné ve zdravých slzách. Biotrue v sobě spojuje jedinečné inovace inspirované fyziologií vašich očí v kombinaci s duálním systémem dezinfekce pro její nepřekonatelnou účinnost.

Rozdíl mezi bio a bio-inspirací

cocky soutezSlovo bio je zkrátka pojmem a mnohdy ani sami nevíme, co přesně znamená a kde všude je možné jej použít. Bio-inspirované výrobky by rozhodně neměly být zaměňovány s tzv. zelenými výrobky nebo bioprodukty. Tyto pojmy označují spíše způsob, jakým byly výrobky vyrobeny, kdežto bio-inspirovaný produkt označuje způsob, jakým produkt funguje. Snadno tak najdete v původně přírodním řešení něco účinného a efektivního, co je navíc v harmonii s okolním prostředím.

Podle stejného principu „inspirací přírodou“ byly vyvinuty i jednorázové kontaktní čočky Biotrue™ ONEday, které jsou vyrobeny z nového materiálu HyperGel™, který má nejlepší vlastnosti obvyklých hydrogelů a silikonových hydrogelů a je materiálem příští generace na výrobu jednorázových denních čoček. Čočky mají  vysoký obsah vody a lépe propouštějí kyslík než tradiční hydrogel, aniž by byl potřebný silikon, a přitom zajišťují stejné pohodlí jako konvenční hydrogelové čočky. Kontaktní čočky Biotrue™ ONEday umožňují trvalé, jasné, pohodlné vidění po celý den, protože jim tento inovativní materiál inspirovaný přírodou pomáhá zadržovat vlhkost a udržovat optický tvar dokonce i po několika hodinách nošení a dovoluje kyslíku volně prostupovat čočkou.

Více informací na www.biotrue.cz

Soutěžní otázka:

Kolikadenní jsou bioinspirované kontaktní čočky? Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail: soutez@prima-receptar.cz, nejpozději do neděle 20.7. 2014

Komentáře jsou uzavřeny

Komentáře nejsou povoleny.

 
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist