Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Vstupenka zdarma na jarní veletrh FOR GARDEN

Bře 1305 Autor: Redakce

flowers 2013Veletrh FOR GARDEN je součástí jarních veletrhů pořádaných veletržní společností ABF.  Veletrhy se budou konat ve dnech 21. – 24. března 2013. Krom 7. veletrhu zahrad FOR GARDEN a 3. veletrhu veřejné a městské zeleně, mobiliáře a vybavení FOR GREENERY se můžete těšit také na výstavy bydlení FOR HABITAT a Výstava Bydlení – nové projekty. Přivítejte první jarní den návštěvou veletrhů pro byt, dům a zahradu. Za vstupné nemusíte dát ani korunu!

Vstupenka zdarma

Mediálním partnerem veletrhů je také náš webový portál Príma receptář. Proto jsme pro naše čtenáře nachystali speciální nabídku. Pošli na mail redakce@prima-receptar.cz nějaký svůj zahrádkářský úspěch a dostaneš zdarma vstupenku na veletrh For Garden a všechny souběžně probíhající veletrhy (platí pro prvních 50 soutěžících).

Informace o veletrhu FOR GARDEN

For GARDENDíky dlouholeté tradici jde o jeden z nejnavštěvovanějších jarních veletrhů. Navíc se jedná o jediný odborný veletrh orientovaný na zahradu, pěstování a novinky v oboru zahradnictví. Najdete zde desítky vystavovatelů zaměřených na zahradní obory- počínaje projektováním, realizací a údržbou zahrad, přes jejich vybavení zahradním nábytkem, technikou, závlahami až po drobné stavby a dekorace.

Naprostou novinkou bude prodejní výstava květin FLOWERS. Vystavené květiny můžete tedy nejen obdivovat, ale také nakoupit a vylepšit tak své zahrady, truhlíky či květináče.

Mezi největší přihlášené firmy z oboru patří společnosti Beton Brož s.r.o., FaKOPA s.r.o., ASKO a.s., WERCO spol. s r.o, Zahradní nábytek, Dimenza, Spoint distribution, Hartman Czech spol. s r.o, Norman spol. s r.o. a mnoho dalších.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Vstupenka zdarma na jarní veletrh FOR GARDEN
  • admin 16.3.2013 (09:41)

    Děkujeme za zájem, všechny vstupenky jsme již rozdali. Další akcí, kde je Príma receptář partnerem, bude Výstava Narcis v Lysé nad Labem. Opět se můžete těšit na vstupenky zdarma!

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist