Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Solární ohřev vašeho bazénu – trubkový absorbér NEO-FIP je ta správná volba!

Kvě 1024 Autor: Redakce

Přemýšlíte o pořízení solárního absorbéru pro ohřev bazénu? solární ohřev vodyMáte špatné zkušenosti se stávajícím absorbérem deskového typu? Vyzkoušejte solární trubkový absorbér NEO-FIP. Každý absorbér tvoří dvě hlavní sběrné trubky o délce 1,1m, které spojuje 32 černých, absorpčních, vlnitých, UV stabilizovaných trubek, ve kterých se voda ohřívá.

Hlavní výhody solárního trubkového absorbéru NEO-FIP oproti absorbérům deskového typu:

1. Vyšší tepelná účinnost a větší absorbční plocha – díky vlnitému trubkovému povrchu trubic nezáleží na sklonu absorbéru, paprsky na plochu absorbéru dopadají kolmo celý den a nemusíte se tak trápit s přesným sklonem a umístěním absorbéru. Díky vlnitému povrchu je také absorbční plocha více než dvojnásobná. 1m2 trubkového absorbéru NEO-FIP má 2,2m2 absorbční plochy a proto ohřeje vodu lépe než absorbér deskového typu.

2. Vysoká kvalita materiálu a jeho odolnost – díky použitým materiálům a konstrukci absorbéru není třeba žádné speciální údržby. Nevznikají drobné trhlinky, netěsnosti a v případě mechanického poškození je možné jednoduše vyměnit pouze poškozenou trubici či těsnění a ne celý absorbér. Vysoká odolnost proti UV záření, slané a chlórované vodě je samozřejmostí.

3. Odolnost proti větru – při větších poryvech větru se z deskových absorbérů může stát plachta a mohou poničit nejen konstrukci a sami sebe, ale i váš majetek v případě utržení od konstrukce. Na rozdíl od absorbéru NEO-FIP, u kterého vítr kolem trubek bez problémů prochází.

Vybrat si můžete ze tří základních modelů absorbéru o délce 2, 4 a 6 metrů, ovšem je možné si nechat vyrobit absorbér i na zakázku dle přání zákazníka. Bližší podrobnosti, technické informace a návod k použití naleznete na www.neosolar.cz. Pokud jste neviděli reportáž o solárním absorbéru NEO-FIP v televizi, můžete se na ní podívat na stránkách absorbéru www.ohrev-vody.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist