Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Robotické sekačky, které můžete ovládat pomocí mobilního telefonu

Bře 1408 Autor: Redakce

Sekání trávy je úkon, který má rád málokdo. Už ale existuje velká spousta výrobců robotických sekaček, které práci zvládnou za vás, podobně jako robotické vysavače uklidí interiér. Co se robotických sekaček týče, rozhodně se nehodí pro velké plantáže. Malá zahrádka ale může být jako ze škatulky, aniž vy byste trávili čas sekáním pažitu.

Také pozor při výběru samotné sekačky. Ne vždy totiž sekačky pracují tak jak mají, často se zacyklí a trávník neposečou pravidelně!

Jakou sekačku ale vybrat?

roboticka sekackaRobotické sekačky Robomow, z nové modelové řady, zvládnou posekat zahradu o velikosti 0 – 3000m2. Oproti konkurenčním modelům, určeným pro stejnou velikost trávníku, jsou silnější, rychlejší a navíc perfektně zarovnávají i okraje trávníku, protože jako jediné na trhu sečou i za stopou svých kol. Díky těžkým ocelovým čepelím a super silnému motoru si s lehkostí poradí se zástřihem první vysoké trávy v nové sezoně. Zdolají dokonce i terén s větvemi. Výšku sečení můžete nastavit sami. Sekačka je vybavena bezpečnostními funkcemi, zámkem proti dětem a je zabezpečena proti krádeži. Výhodou je i její tichý provoz a možnost ekologického režimu.   

Jedinečná aplikace

sekacka v mobiluNovou řadu robotických sekaček Robomow lze ovládat pomocí mobilní aplikace, která je chytrá, intuitivní a vyvinutá pro maximální pohodlí. Dovoluje vám nejen kontrolovat práci sekačky, ale i ovlivňovat způsob její činnosti, aniž byste museli opustit pohodlí svého křesla. Poskytuje naprostou kontrolu na dálku. Jejím prostřednictvím můžete dokonce určitou část trávníku posekat manuálním řízením. Ovládání Robomow sekačky nebylo nikdy rychlejší, snadnější a zábavnější.

Více informací o nových robotických sekačkách naleznete na robomow.cz anebo zavolejte na horkou linku Robomow: +420 498 100 050.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Robotické sekačky, které můžete ovládat pomocí mobilního telefonu
Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist