Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Proměňte zahradu k nepoznání

Bře 1419 Autor: Redakce

zahrada sazeniJe naprosto jasné, že zahradu chceme mít ze škatulky podobně jako dům. Ne vždy se nám to ale daří. Tu je nám líto nějakou rostlinu zabrzdit v bujném růstu a tady zase naopak nevhodně zvolená rostlinka do našich podmínek. Není to jednoduché, aby vše ladilo a abychom pěstovali rostliny, které se nám líbí a navíc se jim u nás bude dařit.

Pokud si netroufáte na návrh vlastní zahrady, samozřejmě můžete oslovit odborníky. Počítejte ale s tím, že návrh zahrady nebude zadarmo. Návrhy se pohybují od 5000 Kč za mini zahrádky až po desetitisíce za zahrady větší, s jezírkem a podobně. Návrhy od profi zahradnických center ale bývají opravdu vychytané. Dostanete do ruky vizualizaci napříč ročními obdobími, osazovací plán, návrh samozavlažování a podobně.

navrh zahrady rodinneho domuPokud vás profi návrhy zaujaly, ale nechcete za ně utrácet, můžete využít další možnost-tou je sebevzdělávání na takovou úroveň, že budete moci navrhnout zahradu bez větších komlukací. Na našem trhu je spousta publikací, které vám s tím pomohou.

Ve čtvrtek 27. 3. 2014 se také můžete zúčastnit semináře „Zahrada Dnes“, který vám s vaším snem krásně upravené a originální zahrady pomůže. Pořadatelem je Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu.

Seminář proběhne na Václavském náměstí 833/31 (v aule nadace ABF) od 9:00 do 15:00 hod. Díky předním českým zahradním architektům získáte ucelenou představu, jak postupovat při organizaci a realizaci vašeho vysněného koutku přírody.

presazovani zahradaNa semináři se dozvíte, jaké zahradní trendy můžeme letos čekat, proč se vyplatí práce se zahradním architektem nebo jak zahradě vnuknout duši a její vlastní příběh. Odborníci dále představí povedené realizace soukromých zahrad a naopak poukáží čemu se vyvarovat. Co je ale nejdůležitější – zkušení profesionálové vám pomohou ujasnit si, co od své zahrady vlastně očekáváte a poradí jak danou představu uskutečnit. Z přednášky si navíc odnesete řadu užitečných rad a praktických doporučení, které vám ušetří mnoho peněz i času.

Pro účast na semináři se zaregistrujte na oficiálních stránkách zahradadnes.cz a cena semináře je 690 Kč.

Těšit se můžete na známé zahradní architekty Janu Pyškovou, Martinu Sarvašovou, Ferdinanda Lefflera, Ondřeje Fouse a Terezu Kvítkovou. Přednášku pořádá občanské sdružení Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu. Garantem akce je Ferdinand Leffler, zahradní architekt atelieru Flera.

navrh zahrady rd

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist