Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Právě dnes začíná soubor veletrhů pro rodinu a volný čas FOR FAMILY

Dub 1904 Autor: Redakce

Ve dnech 4. až 7. dubna 2019 se PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční pestrý soubor veletrhů pro rodinu a volný čas FOR FAMILY. Za jednu vstupenku máte možnost navštívit hned několik veletrhů. Více o akci ZDE.

Vše pro děti nabídne veletrh FOR KIDS
Žádným rodičům by určitě neměla utéct lákavá náplň veletrhu FOR KIDS. Jeho návštěvníci se mohou těšit na ucelenou nabídku kočárků a autosedaček. Chybět nebude nabídka odstrkovadel pro nejmenší závodníky nebo vozíky za kočárky. Prezentovat se budou i firmy, které mají v nabídce látkové plenky a další potřebou výbavičku pro miminko. 

Nejrůznější domácí mazlíčci se sejdou na FOR PETS
Máte-li doma psa, kočku, papouška či jinou zvěř, přijďte právě sem prozkoumat, co nového je na trhu. Nebudou chybět prezentace firem s chovatelskými potřebami, krmivy, zvířecí módou nebo designovými doplňky. Seznámíte se s chovateli i odborníky, a spolu s nimi budete moci sdílet své zkušenosti a radostné chvíle strávené ve společnosti vašich miláčků.
Vyrazte s celou rodinou na nejpestřejší veletrh letošního jara. 

Veletrh FOR HORSE rozbuší srdce všech milovníků koní

Všem milovníkům těchto ušlechtilých zvířat se totiž už podruhé v řadě otevřou brány veletrhu FOR HORSE. Akce představí novinky na trhu v oblasti krmiv, veterinárních, minerálních a kosmetických přípravků, technických pomůcek, transportních zařízení, kompletního jezdeckého vybavení a potřeb. Nedílnou součástí akce bude také doprovodný program, který návštěvníkům nabídne celou řadu vystoupení. Vrcholem celé akce je pak páteční a sobotní večerní koňská FOR HORSE SHOW, na které návštěvníci shlédnou fantastická vystoupení v podání předních tuzemských drezérů a jejich koní.

Fotogalerie:

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist