Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Podpora imunity u psů

Lis 1014 Autor: Redakce

vitamíny pro psyPrevence je vždy levnější a jednodušší než konečné řešení problémů. Naši čtyřnozí kamarádi totiž také mohou v době podzimu trpět nachlazením a kašlem. V takovém případě se antibiotika nasadí pouze v případě hnisání.

Že je pejsek nastydlý poznáte podle toho, že je smutný, začíná kašlat a obtížně polykat. Nemožnost polykání zapříčiní zvětšená mízní tkáň, která také brání v příjmu potravy. V takových případech nastolíme domácí léčbu klidovým režim a chodíme se zvířetem na častější kratší procházky.

Je také možné pejskovi podávat Acylpyrin (koupíte ve všech lékárnách) –a to vždy po jídle (2x denně) ¼ prášku na každých 10kg živé hmotnosti. Prevence je ale naprosto jednoduchá. Jde o podporu imunitního systému výrobky imunostymulants, které lze nechat pejskovi píchnout jako vakcínu, nebo zakoupit jako tabletové vitamíny, které podpoří imunitu pejska. Samozřejmě pokud je psík zvyklý na domácí prostředí a není dostatečně osrstěn, zauvažujte o oblečku pro psy. Těch se vyrábí celá řada a jsou velmi praktické i moderní. Vyhnete se tak podávání drahých antibiotik.

Vitamíny jsou dnes k dostání cca od 40 Kč. Krom podpory imunity většina dopňků stravy obsahuje i biotin pro krásnou srst. Seženete i vitamíny, které podporují pohybový aparát. Všechny zmiňované preparáty nakoupíte za nejlepší ceny online.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist