Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Péče o podlahu

Bře 1317 Autor: Komerční sdělení

Na jarní úklid jsme se zaměřili ve článku „Jarní úklid pohodlně“. Je naprosto jasné, že při utírání prachu se nám některé nečistoty dostali na podlahu. Abychom si je zbytečně neroznesli po celém bytě nebo baráku, je dobré hned vytřít. O podlahu se staráme nejčastěji a ne jen při velkým úklidech. Každá hospodyňka vytírá několikrát do týdne. Proto Vám doporučujeme vyzkoušet Spontex Quickmax mop se samoždímacím systémem, který Vám zpříjemní a zjednoduší úklid podlahy.  Ušetřený čas pak budete moct věnovat relaxaci a příjemných chvílým s rodinou.

mop spontexJeho nespornou a největší výhodou je, že Vaše ruce nepřijdou vůbec do kontaktu s vodou a zůstanou tak naprosto suché a neponičené od věčného máchání se v ní, jak je tomu u tradičního úklidu podlahy. Na rozdíl od klasických mopů se může Quick Max mop pyšnit se svojí teleskopickou tyčí, kterou lehce nastavíte dle Vaší aktuální potřeby a výšky Vaší postavy (můžete zaměstnat i manžela:-)). Nemusíte se tak pracně shýbat do nepřirozené polohy, která úlevu Vaším zádům zrovna nepřinese.

V každé kuchyni a celkově v celém baráku je značně členitý prostor a bariéry, kterým se musíte vyhýbat. Mop má otočnou hlavu až 360° a snadno se tak přizpůsobí okolí, kde vytíráte. 

Hlava mopu je tvořena náhradou z mikrovlákna, která je velmi odolná a dá se jednoduše vyměnit. Tento materiál absorbuje nečistoty mnohem lépe než ostatní materiály na trhu. Navíc, kvalitní ždímací systém vyžene téměř všechnu špínu ven z mikrovláken, takže další vytírání neprobíhá s úplným černochem (=hadr jako kominík). V případě opravdu velkého znečištění lze náhradu prát i v pračce nebo můžete zakoupit novou. Spontex mop Quick Max je efektivní i při úklidu bez použití čisticích prostředků. Díky účinnému ždímacímu systému ho můžeme doporučit i na úklid dřevěných a plovoucích podlah.  Zanechává pouze mírně vlhkou podlahu, takže se nemusíte obávat situace, že byste si doma udělala ještě jednu a to doslova „plovoucí podlahu“, s čímž pak souvisí i její poničení.

pece o podlahuKbelík Quick Max je skvělým pomocníkem nejen pro Quick Max plochý mop, ale i pro majitelky standardních třásňových mopů. Vytvořili jsme speciálně tvarovaný košík, díky kterému třásně při ždímání nemácháte ve špinavé vodě jako u jiných kbelíků. Kbelík je velice stabilní, z jedné strany je záklopka, která zabraňuje převrhnutí a rozkývání vody. Jeho speciální tvar Vám umožní lepší přístup dovnitř kbelíku oproti klasickým kulatým tvarům. Velkou výhodou je, že se s ním dá dobře manipulovat při vylévání vody. Ze spodu má vytvořený úchop pro prsty, lehce ho tak překlopíte a nevyklouzne Vám.

Uklizenou podlahu si můžete také udržet pomocí smetáku Spontex Colorado.  Snadno si poradí s prachem a drobnými nečistotami. Štětiny smetáku jsou tvořeny z 50 % přírodního materiálu, který umožňuje lépe přilnout k podlaze. Smeták je vyroben ze dřeva, stává se tak příjemným bytovým doplňkem, pokud máte rádi přírodní dřevěné materiály.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist