Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Onemocnění kůže psů-chytrá houba

Čvc 1109 Autor: Redakce

chytra houba pro psyKožní problémy psů mohou mít několik příčin. Většinou se ale jedná o plísňová či kvasinková onemocnění, která léčíme vakcínami, prášky a podobně. Existuje ale i přírodní cesta díky chytré houbě pro zvířata. Jedná se o naprosto přírodní produkt, takže lze použít i pro štěňata a koťata. Chytrá houba pro zvířata je naprosto bez vedlejších účinků.

Nekrmte a nemažte psa či kočku zbytečně chemickými farmaceutiky pokud existuje přírodní produkt, který léčí kožní problémy.Chytrá houba se prodává jako prášek, který rozmícháte v menším množství vlažné vody a necháte 30 minut aktivovat. Jedna dóza je pro ředění s 10 litry vody. chytra houba pro zvirata

V lázni pak zvíře koupeme alespoň několik minut. Pak zvíře sušíme suchým vzduchem nebo jen ručníkem, nikdy nefénujte horkým vzduchem, to by byla koupel v chytré houbě neúčinná. Nejlepší je psa nechat přirozeně uschnout.

V případě potřeby doporučujeme koupel v chytré houbě opakovat. Cyklus koupelí v chytré houbě: První den zvíře vykoupeme. Druhý den jen potíráme postižená místa a pak 2 dny dodržíme pauzu. Tento cyklus opakujeme 2 až 3-krát.

Chytrou houbu seženete jako volně prodejný lék bez receptu v e-shopu Pejsek a kočička (pejsekakocicka.cz) jako produkt Ecosin chytrá houba pro zvířata v kategorii lékárna pro zvířata.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist