Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Nadčasové krby

Čvn 1211 Autor: Redakce

krb v obyvacim pokojiAsi se budete divit, ale topení tuhými palivy je čím dál oblíbenější a s krbem v novostavbě počítá nejeden z nás.

Vyzařuje totiž velmi příjemné teplo a díky pokroku v technologiích je zde i designován stránka. Krby se hodí do klasických i moderních interiérů. Na trhu totiž najdete klasické zděné krby, kachlová kamna, krbové vložky obestavěné různými materiály a samozřejmě také krbová kamna. Kachlová kamna s pecí a možností ležení se hodí především do roubeném a venkovských stavení, které mají dřevěnou podlahu, okna a dýchne z nich historie.

Krby v moderních interiérech

Krb má své nezastupitelné místo i v dnešním moderním interiéru. Zdaleka nejvyhledávanější jsou designové otevřené krby, které jsou opatřeny speciálním průhledným sklem, které se nešpiní, a proto si pohled na plápolající polínka můžete užívat kdykoliv se vám zachce. Krom skla se používá také umělé sklo ne slída. Velmi doporučujeme rohové krby, které mají prosklenou boční i přední část, takže lze plameny pozorovat z více úhlů.

Krby pro každého

krb zapalenyNejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci. V hobby marketech samozřejmě seženete interiérové krby již za několik tisícovek. Takové krby ale nejsou kvalitní, nehledě na designovou stránku. Pokud chcete aby vám krb dlouho krášlil interiér, bezchybně fungoval a byl ne náročný na udržování, vyhněte se nákupu levných krbů v hobby marketech Snížená cena se odráží v nekvalitních materiálech a zpracování, což zapříčiní krátkou životnost, vysoké riziko při používání, nedokonalé spalování a náročnost na údržbu. Krb nekupujete dnes a denně, měli bychom o něm uvažovat jako o trvalé investici.

Kupujeme krb

Určitě neprohloupíte, pokud si koupíte některý z krbů od prověřených evropských výrobců krbových vložek a krbových kamen. My doporučujeme společnost Ardo Keramika, která je výhradním dodavatelem vysoce kvalitních krbů švýcarské výroby. Jedná se o velmi kvalitní krbové vložky, značky Rüegg. Ty jsou charakteristické velmi dokonalým hořením s minimální produkcí spalin.
Pokud si nejste s výběrem krbu jisti, můžete se s odborníky na slovo vzatými ve výstavním studiu Ardo keramiky na Praze 5. Krom výběru krbu s originálním designem v kategorii PREMIUM, CLASSIC a SMART, si můžete vybrat i barvu a tip omítky, kachlů, kámenu, stěrku typu Pandomo. Výjimkou nejsou ani povrchově upravované ocelové plechy, mozaika nebo nadčasové obložení dřevem.
Pro lepší představu se podívejte níže, na galerii krbů.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Nadčasové krby
  • Aleš 2.3.2014 (21:47)

    Co se toho týče, pandomo si nemůžu než vynachválit. Nejen, že je kouzelně hezké na pohled, ale hodně vydrží.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist