Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Jak zlepšit psímu seniorovi život? Pomůže mu i kolagen

Čvc 2211 Autor: Redakce

Na případné problémy psa v seniorském věku by měl zodpovědný majitel myslet předem.

Foto: incacollagen.cz

Snad nejcitlivější oblastí u psů je pohybový aparát. Už v mladém věku se mohou objevit první problémy s klouby, souvisí to s rychlým růstem psů. Některá plemena mají pro degenerativní onemocnění pohybové soustavy genetické předpoklady. Ovšem i pejskům, kteří celý život neměli zdravotní problémy, se ve vyšším věku bolesti kloubů většinou nevyhnou. Již tehdy třeba zvážit, co na klouby pro psa.

Foto: incacollagen.cz

Jak pečovat o psa, který má problémy s pohybovou soustavou? Podávejte mu kloubní výživu s obsahem chondroprotektiv, které působí na opravu chrupavek a tkání v organismu. Nejlepším způsobem, jak se vyhnout problémům, je prevence, proto můžete svému psovi podávat i čistý kolagen. „Chondroprotektiva podporují makromolekulární syntézu chondrocytů a kyseliny hyaluronové v synoviálním moku, inhibují degradační enzymy a také mediátory zánětu. Proto má kombinace hydrolyzovaného kolagenu s chondroprotektivami velký význam pro regenerační schopnost chrupavek, kůže, pojivové tkáně, cévních stěn, ale i celkově pro podporu zdraví,“ potvrzuje ortoped MUDr. Milan Čarvaš.

Foto: incacollagen.cz

To platí jak u lidí, tak u zvířat. I oblíbený český Inca Collagen, určený pro lidi, proto dostal mladšího bratra – Incapet Collagen pro psy, kočky a koně. Poté, co přes 200 tisíc spokojených zákazníků otestovalo Inca Collagen, je zde Incapet Collagen pro naše mazlíčky a postupně si získává stále více psích fanoušků. Jedná se o špičkový produkt, 100% čistý bioaktivní mořský kolagen. Jako prevence problémů s klouby u starších zvířat je ideální, protože je v práškové formě, získávaný z mořských ryb, nedochucovaný, snadno se psům podává a chutná jim. Každodenním podáváním kolagenu můžete podpořit strukturu chrupavky u psa, zpevnění kostí, pružnost různých tkání, hojení ran na kůži, lepší srst. Kolagen zkrátka potřebujeme všichni a díky Inca Collagen a Incapet Collagen je snadno dostupný pro všechny.

„Pes ho snědl s granulemi ani o tom nevěděl, podávání je tedy bezproblémové. Pejsek se nám zdá vitálnější, pravděpodobně budeme pokračovat s užívám dlouhodobě,“ hodnotí účinek Incapet Collagen na svého psího seniora zákaznice Barbora.

Incapet Collagen může: fungovat jako prevence rozvoje degenerativních onemocnění pohybové soustavy (dysplazie, luxace, skoliózy, artrózy), při začínajících onemocněních, pomáhá regeneraci po operacích a zraněních psa, zlepšuje mobilitu starších zvířat. Pečujte o pejska již od malička a podávejte mu kloubní výživu v podobě Incapet Collagen. Ve vyšším věku vám poděkuje svou vitalitou a radostí ze života.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist