Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Jak na pojištění psů a koček?

Dub 1812 Autor: Redakce

Věděli jste, že na českém trhu začíná fungovat nové všeobecné pojištění psů a koček pod názvem PetExpert? Tato novinka se od tradičních pojistných produktů liší svou transparentností, jednoduchým řešením pojistných událostí a minimální administrativou pro majitele domácích mazlíčků i pro veterináře.

pes veterinar

Současné pojištění zvířat v České republice je pro mnoho lidí komplikované a nepřehledné. Proto tým zakladatelů projektu PetExpert ve spolupráci s ČSOB vytvořil nové všeobecné pojištění psů a koček. Pomocí něhož, tak majitelé domácích mazlíčků nemusí řešit složitou administrativní zátěž a zvládnou úraz či nemoc zvířete bez stresu.

Pojištění PetExpert využívá vlastní aplikaci, ke které jsou připojeny smluvní kliniky. Pomocí této aplikace veterinář v reálném čase, rychle a jednoduše, vytvoří pojistnou událost včetně všech náležitostí, získá autorizaci pro pojistné plnění a následné proplacení nákladů. Zvěrolékaře tak při léčbě nelimitují aktuální finanční možnosti majitele zvířete.

Pojištění lze zařídit on-line, nebo na terminálech u vybraných veterinárních lékařů. Sjednání pojištění je snadné a velmi rychlé, nezabere ani pět minut. Členové týmu PetExpert osobně poskytují zákaznickou péči, své klienty nesvěřují do rukou prostředníků. Majitel tak může být klidný, že jeho pejsek či kočička dostanou vždy tu nejlepší péči a léčbu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist