Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Inspirace pro šikovné ruce

Srp 1322 Autor: Redakce

Výtvarné dílničky, kreativní nápady a inspirace, materiál s výstavní slevou, handmade výrobky, seznámení s novinkami na trhu, zajímavé přednášky, workshopy, zábavný doprovodný program, soutěže, koutek pro děti – to je výstava KREATIV Ostrava, pořádaná ve dnech 18. – 20. října na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

kreativita ostravaVýstava představí nepřeberné množství výtvarných technik, které bude možné si vyzkoušet ve výtvarných dílnách jako je například malování na hedvábí, tvoření z polymerové hmoty, plstění, pedig, razítkování, tvorba přáníček, práce s Big Shotem, korálkování no prostě ráj pro tvořivé ruce. Nebudou chybět ani novinky, které právě přichází na trh např. řezací plotry, ozdobné děrovací stroje nebo neonové barvy a to v nejrůznějších podobách jako je batika, korálky, barvy apod.. Připraveno je i odborné poradenství plné cenných rad a tipů. Tvořiví nadšenci jistě ocení možnost koupit si za výstavní ceny materiál potřebný k výrobě originálních výrobků, najdou zde nevyčerpatelné množství kreativních nápadů nebo si zakoupit již hotový originální výrobek se značkou „vyrobeno s láskou“.

kreativita ostrava vystavaNávštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program, nebudou chybět oblíbené výtvarné dílničky plné tvůrčích nápadů s odbornou pomocí. Nově bude připraven cyklus přednášek „Jak efektivně prodávat na kreativních portálech“. Pro potěchu oka budou připraveny módní přehlídky začínajících návrhářů. Děti jistě potěší zábavný dětský koutek, kde budou moci kreslit, hrát si s hračkami rozvíjející jejich tvořivost.

Prvé se na výstavě představí RECYKL art – projekt zaměřený na tvorbu z odpadového materiálu. Inspirativní částí projektu bude Recyklohraní, místo, kde si návštěvníci mohou vytvořit vlastní originální výtvor s nejrůznějších materiálů, určených k likvidaci a objeví spoustu nápadů jak použít tento levný a snadno dostupný materiál.

Vstupné: 70,- a 50,- Kč
Otevírací doba:
18. – 19. října 10.00 – 18.00 hodin
20. října 10.00 – 16.00 hodin
Organizátor:
Ostravské výstavy, a.s.
Aktuální informace na FB Kreativ Ostrava nebo www.cerna-louka.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist