Internetový hobby magazín

Menu

Martin

Nejnovější články

Odpovědi ve fórum

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (z 10 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpovědět na: Osobní zkušenosti s Partners #39570

  Martin
  Účastník

  Tak Frýdek Místek mám opravdu z ruky, bydlím v Písku a koukal jsem se, tak tady máme Partners pobočku, ale mají zavřeno, nicméně na telefonu jsem je zastihl úplně v pohodě 🙂

  odpovědět na: Osobní zkušenosti s Partners #39156

  Martin
  Účastník

  Díky za vaše z hodnocení a mohli byste mi nějakého poradce doporučit?

  odpovědět na: Zkušenosti s firmou X energie #35227

  Martin
  Účastník

  @EtCage Asi takhle ,když bych to vzal z vlastního pohledu, jak bych to řešil já. Vzhledem ke stavu trhu, jak energetika a ceny teď vypadají, leze to furt nahoru, tak bych si firmu.. pokud s nimi nemám jediný problém, fakturují v pořádku, komunikace/spojení je ok, ..nechal. Ať je třeba cena sebe víc důležitější, tak si třeba raději o nějakou stovku připlatím, hlavně když ty věci co jsem vypsal budou fungovat. Protože mít extra levnou firmu, co pak padne, a nebo jí nefunguje systém, to jsou starosti, který já fakt nepotřebuju řešit. Takže za mě asi takto, sám X Energii budu mít letos už 4. rokem a stále ok.

  odpovědět na: Zkušenosti s firmou X energie #30362

  Martin
  Účastník

  Jaroslave osobně jsem to nezažil, ale měl jsem dodavatele, který to měl ještě ve smlouvě uvedený, ale jejich zaměstnanec to proškrtnul a říkal, že už to není v platnosti. Takže z toho usuzuju, že změna byla zpoplatněná asi někdy na začátku když se celý trh uvolnil. Jinak jsem samozřejmě také za tento posun, kdy to máme zadarmo v rámci služeb dodavatele.

  odpovědět na: Zkušenosti s firmou X energie #30253

  Martin
  Účastník

  Zdravím Adamicu, pokud máte na mysli poplatek za uzavření nové smlouvy, tak X Energie nic takového nemá, nic jsem jim neplatil. Mám pocit, že dříve něco takového existovalo, ale pak se to plošně zrušilo. Teď to od nich máte všechno zadarmo udělaný.

  odpovědět na: Zkušenosti s firmou X energie #28959

  Martin
  Účastník

  JJ nastavili nám je oni sami, vzali si naší spotřebu z předchozího roku a podle toho nám je odvodili. Ale nemají problém ani s tím, když jim řeknete, že chcete nechat zálohy takový jaký jste měli, na to jsem se jich konkrétně ptal, ale dali jsme na ně a nechali si je předělat podle tý spotřeby. Přeci jen mi přišlo zbytečný si přes rok přeplácet na zálohách, když mi to u nich zlevní. Pak už přišla jen minimální přeplatek ale.

  odpovědět na: Výběr masa #28764

  Martin
  Účastník

  Maso je na tom pak jinak chuťově?

  odpovědět na: Zkušenosti s firmou X energie #28763

  Martin
  Účastník

  My jsme u nich od října 2015 a zatím s nimi máme dobré zkušenosti, začátek byl sice trochu zmatečný, když jsme si nastavovali zálohy, ale pak se to ustálilo a za první rok nám to vyšlo bez doplatků. Hodnotím to tak, že změna k nim se nám vyplatila, protože jsme ušetřili.

  odpovědět na: Vlhké zdi v rodinném domku. #28762

  Martin
  Účastník

  Nám bylo v první řadě doporučeno od vlhké zdi co nejdále odstranit nábytek, aby mohla lépe dýchat.

  odpovědět na: kliešte #28761

  Martin
  Účastník

  V létě jsem dávali taky raději kapku nějakého roztoku psovi za krk, ale značku si nepamatuju, stará se o to manželka , takže ta věděla spíš, ale pomohlo to. U nás by obojek moc dlouho nevydržel, pes ho nemá rad, jak je na za zahradě furt na volno.

Prohlížíte 10 příspěvků - 1 z 10 (z 10 celkově)

 

 

<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist