Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Co bude dnes k večeři?

Čvc 1323 Autor: Redakce

zdrave pokrmyAsi mi dáte za pravdu, že vaření u nás se změnilo v podstatě od základů. Ne že bychom si nedali nějakou klasickou českou kalorickou bombu. Ruku na srdce, kdo nemá čas od času chuť na svíčkovou, guláš nebo knedlo zelo vepřo, snad ani není Čech. Vaření se ale v mnoha rodinách orientuje spíše do italských či čínských rychlých jídel. Lehká jídla vyhledáváme nejen v létě. Zvyšuje se konzumace ryb. Už nemusíme sáhnout tak hluboko do kapsy, abychom si dopřály kvalitní sýry či uzeniny.

Kdo má ale stále vymýšlet, co vařit?

italske rizotoPomoci nám může Fay Ripleyová – úspěšná herečka, matka dvou dětí a vášnivá kuchařka, autorka knihy Co bude dnes k večeři. Stejně jako většina matek a zaměstnaných žen nemá během dne čas na přípravu náročného menu, proto jsou základem její kuchyně jednoduchá jídla. 100 jednoduchých a lahodných receptů pro každodenní vaření od pondělí do pátku ocení zejména zaměstnané ženy, které svým blízkým chtějí nabídnout co nejlepší a nejzdravější domácí stravu. Recepty fungují spolehlivě a nezapomínají chytře zužitkovat zásoby ze spíže.

Soutěž o 3 kuchařské knihykniha co bude

Právě nyní máte možnost vyhrát jednu ze tří zmiňovaných kuchařek „Co bude dnes k večeři?

Vyhrát knihu můžete tak, že na soutěžní mail soutez@prima-receptar.cz pošlete fotografii vašeho zahrádkářského úspěchu, domácího mazlíčka nebo receptu. Tři vybrané příspěvky získají inovativní kuchařskou knihu.

Soutěž končí v úterý, 6. 8. 2013

Nejen v kuchařkách ale hledejte inspiraci. Na stáncích trafik najdete také spoustu velmi užitečných časopisů. Více ve článku Co budu dneska vařit?

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist