Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Český výrobce krmiva pro zvířata konečně oceněn!

Úno 1416 Autor: Redakce

Jde o cenu Global PETS Forum Award 2014, která je pro srovnání jakýmsi Oscarem v  byznysu pro domácí mazlíčky. Ocenění světové úrovně není vůbec jednoduché získat, protože je udělováno jen jednou ročně prestižním B2B magazínem PETS International, který působí v oblasti potřeb pro domácí zvířata ve 136 zemích světa.

Sice se nejedná o cenu za kvalitu vyráběných krmiv, ale za strategii a marketing prodeje, ale to nic nemění na faktu, že ani sebelepší reklama neprodá nekvalitní suroviny. Krmiva značky Brit můžeme doporučit z vlastní zkušenosti. Naše rozmazlená fenka JRT se na Brit Boutiques Gourmandes konzervách doslova ujíždí a nás těší, že vůbec něco pozře a navíc to není drahé! 

Značka Brit už 20 let na našem trhu

brit barelTaké se vám to zdá neuvěřitelné? Ale je to tak! Za tu dobu si tato značka našla své místo mezi chovateli psů i koček nejen u nás, ale i na celém světě. Roční obrat rodinné firmy VAFO PRAHA z Chrášťan u Prahy je 48,5 milionů EUR a produkuje bez mála 50 tun krmiva ročně. To je pak exportováno jako přední značka na naše trhy (zhruba 30 % produkce připadá na český trh) a do dalších padesáti zemí (krom Evropy Brit koupíte třeba i v Malajsii!). Určitě není na škodu připomenout, že se krmiva vyrábějí ve 3 moderně vybavených halách a na to, aby vše probíhalo tak jak má, dohlíží přes 80 zaměstnanců.

Vraťme se ale zpět k ceně Global PETS Forum Award 2014. Tato cena byla vůbec poprvé udělena české společnosti. V Amsterodamu si ji letos v lednu osobně převzal majitel VAFO PRAHA Pavel Bouška.

A co se posuzovalo krom obchodních strategií a marketingových plánů?

Pavel Bouška

Pavel Bouška

Odborníci hodnotili také obchodně-partnerské vazby a v neposlední řadě také reakci na poptávku trhu, s čímž souvisí také adaptace na nové podmínky. Brit zaujal především celoevropským projektem Brit Training Snack&Tips-tedy skloubení produktu (pamlsku) a výcvikové školičky. Brit Training Snack je produktová řada pamlsků navržená speciálně pro výcvik psů. Pomocí QR kódu na obalu, přes web či mobilní aplikaci má zákazník přístup do vícejazyčného tréninkového programu. Uživatelé také mohou nahrávat a sdílet vlastní videa z výcviku. „Pomocí tohoto edukativního nástroje chceme podpořit odpovědný a správný přístup k výchově a společnému soužití se psem,“ představuje nový koncept Pavel Bouška.

Velkým plusem této značky je také podpora chovatelství a pet-friendly přístup. V minulém roce společnost investovala do softwaru, výrobních technologií, ale i skladovacích kapacit. Nedaleko svého největšího závodu v Chrášťanech u Prahy vybudovala vysokokapacitní centrální sklad. A přesto majitel tvrdí: „Stále zůstáváme rodinnou firmou a naše práce je pro nás koníčkem. Naší základní filozofií je výroba kvalitních krmiv s důrazem na zdraví a kondici zvířat.“ My dáváme palec nahoru i za komponenty pocházejí od místních dodavatelů, a kde to není možné, tak z Evropské unie (s výjimkou jehněčí moučky dovážené z Nového Zélandu).

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist