Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

CANVIT CHONDRO: nová kloubní výživa, která psům chutná

Dub 1806 Autor: Redakce

Zdraví kloubů vašich psích mazlíčků není radno podceňovat. Onemocnění pohybového aparátu totiž vede k bolestem, v jejichž důsledku pes ztrácí chuť si hrát a hýbat se. Kloubní chrupavce je proto třeba věnovat pozornost a její opotřebení zpomalit pomocí správné výživy. Nové ochucené tablety Canvit Chondro slouží jako efektivní ochrana, léčba i podpora vývoje a růstu kloubů psů všech plemen, díky chuti kuřecích jater se navíc pro psa stane lákavým pamlskem.

pes kloubni vyziva

SPRÁVNÁ VÝŽIVA JE ZÁKLAD

Psí klouby musí dennodenně čelit řadě faktorů, které škodí jejich zdraví. V důsledku vrozených onemocnění, sportovní zátěže, obezity a vyšší hmotnosti velkých plemen či zánětů kloubů dochází k poškození chrupavky, což psovi značně znepříjemňuje život. Otok kloubu působí bolesti vedoucí k omezené pohyblivosti, kulhání, ztuhlosti i nechuti k nejrůznějším aktivitám a hrám.

Aby chrupavka odolávala pravidelné zátěži co nejdéle, potřebuje dostatek výživy v podobě glukosaminu, chondroitinu a kolagenu, tedy látek, které při pravidelném užívání dokáží opotřebení kloubu zpomalit. Chondroitin váže vodu, díky čemuž pomáhá udržovat elasticitu chrupavek a blokovat enzymy poškozující chrupavku. Glukosamin stimuluje metabolismus chondrocytů, tj. hlavních buněk obsažených v chrupavce, a zpomaluje její degeneraci. Kolagen zase zabezpečuje pevnost a pružnost chrupavek a kloubních struktur. Chybět poté nesmí ani vitamín C, který se podílí na metabolismu kolagenu a chrání buňky před oxidačním poškozením. Mezi další látky schopné potlačit zánětlivé procesy a bolest kloubu patří kyselina hyaluronová a MSM, organická sloučenina síry.

pes kloubni vyziva

SPÍŠE PAMLSEK NEŽ TABLETA

Výše zmíněná pravidelnost v užívání však bývá mnohdy problémem. Hledání nových a nových způsobů, jak psovi tabletu vnutit, majitele často po chvíli otráví. A než aby se zvířetem sváděl věčný boj, rozhodne se raději pro předčasné ukončení léčby. To je však chyba. Jednoduchou cestu, jak zajistit bezproblémové podávaní výživy, nabízí společnost Canvit. Ta své tablety Chondro, Chondro Maxi a Chondro Super ochutila hydrolyzátem kuřecích a vepřových jater, čímž z nich udělala pro psa atraktivní pamlsek. Jak poté ukázal průzkum, tablety Canvit Chondro dobrovolně přijímalo dokonce více než 70 % psů v porovnání s konkurenčními přípravky. Během studie chutnosti je velká část psů považovala dokonce za pochoutku.

pes kloubni vyziva

CANVIT PRO VŠECHNY PSÍ MILÁČKY

Tablety značky Canvit představují komplexní výživu psí chrupavky. Přípravky jsou určeny jak pro preventivní ochranu, tak pro léčbu pohybového aparátu psů všech ras. U štěňat a psů v růstu navíc podporují vývoj kloubů, u aktivních psů zase přispívají k regeneraci chrupavky. Vhodný je také ke zpomalení opotřebení kloubů u stárnoucích a obézních psů. Přípravek Chondro Super navíc obsahuje MSM, kyselinu hyaluronovou, tj. látky s prokázaným protizánětlivým a analgetickým účinkem.

Přípravky Canvit Chondro představují kvalitní kloubní výživu vyráběnou v České republice. Jsou bezpečné a nezpůsobují žádné alergie.

pes kloubni vyziva

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na CANVIT CHONDRO: nová kloubní výživa, která psům chutná
  • Ivča 3.1.2019 (22:47)

    Já dávala Canvit Chondro psovi po dobu pul roku, a nejen že mu pomohl, ale i neměl problémy se žranim, což mě překvapil

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist