Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Zdravý krevní tlak? Pomůže vám olivovník

Říj 1231 Autor: Redakce

Možná Vás překvapí informace, že problémy s krevním tlakem trápí okolo 25% dospělé populace. Je to daň za dnešní pohodlný způsob života. Ačkoli víme, že bychom měli žít zdravě, většina z nás má své rezervy. Mezi nejčastější nešvary, kterými se proti zdravému životnímu stylu dopouštíme, je málo pohybu a fyzických aktivit, kouření, pití alkoholu, špatné způsoby stravování včetně nadměrného solení, stres a nedostatek odpočinku.

Nebezpečí vysokého krevního tlaku spočívá v tom, že nebolí a většina z nás ani neví, že trpí hypertenzí, dokud jim lékař tlak nezměří. Hypertenze je přitom rizikovým faktorem pro vznik dalších zdravotních komplikací, jako je srdeční infarkt nebo mozková mrtvice.

Pomoc z přírodyolivovnik

Ve chvíli, kdy zjistíme, že náš tlak není tak úplně v normě, je první cestou k nápravě změna způsobu života. Kromě pohybu, úpravy jídelníčku, vynechání cigaret a alkoholu, nabízí pomocnou ruku i příroda. Vědci přišli na to, že na snížení krevního tlaku blahodárně působí olivy a také listy olivovníků. Lépe řečeno látka oleuropein, která se nachází v Olivovníku evropském. Oleuropein podporuje udržení zdravé hladiny krevního tlaku a také krevní cirkulace a cévního tlaku. Listy olivovníku mají navíc i antioxidační účinky, takže pomáhají chránit organizmus před poškozením volnými radikály a přispívají k zachování správné hladiny cukru v krvi.

Vyzkoušejte OptiTensin

OptiTensin NEW_60_krabkaOleuropein si můžete nyní dopřát díky přípravku OptiTensin. Jde o novinku na našem trhu, kterou vyrábí společnost Walmark. V jedné tabletě je tak vysoká koncentrace oleuropeinu, jež odpovídá více než 5 litrům olivového oleje! Doplněk stravy OptiTensin je vhodný pro všechny osoby s hraničním krevním tlakem – tedy tlakem vyšším než 120/80. Odborníci ho dále doporučují i lidem s potížemi s cholesterolem nebo zkrátka všem, kteří chtějí pečovat o své srdce. OptiTensin není vhodný pro osoby s nízkým tlakem. Je k dostání v lékárně.

Více se o přípravku dozvíte na internetových stránkách www.optitensin.cz.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist