Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Zdravotní židle Adaptic do domácí kanceláře

Lis 2019 Autor: Komerční sdělení

Řada profesí dovoluje relativně snadný přechod na práci z domova. Relativně snadný, protože domácí prostředí nám sice dopřává jistou svobodu a pohodlí, na druhou stranu klade mnohonásobně větší nároky třeba na soustředění. Mnohé domácnosti donedávna také nebyly dostatečně vybavené. Pokud se můžete a chcete věnovat své profesi doma, dopřejte si kvalitní zázemí. Prvotní starosti se zařizováním a investice se vám mnohonásobně vrátí, a to nejen v podpoře soustředění.

Adaptic židle Xtreme

Neúřadujte z gauče

Základním a také zásadním vybavením pro práci kdekoliv je pevný stůl a kvalitní židle. Výjimečně můžete překlenout pár dní a s notebookem na klíně odepisovat na emaily z obýváku. Při pravidelné práci si však koledujete o vážné zdravotní potíže.

Špatné držení těla vám může způsobit bolesti hlavy, pocity zatuhlé páteře vystřídá blokace zad. Nejde jen o pocit rozlámaného těla, když se po pár hodinách intenzivní práce budete chtít z měkkého polstrovaného křesla zvednout. Prací vsedě trávíme bez přehánění několik hodin denně a sezením v nepřirozené poloze si zaděláváme na zbytečné problémy.

Židle, na kterou usedneme, by měla mít správnou výšku sedáku, měla by být oporou v celé délce zad, a měla by také podporovat vzpřímené přirozené držení těla. To vše ale nestačí, na správné poloze těla se podílí celá středová část, tzv. „core“. Židle by měla podněcovat svalové skupiny zad i středu těla k neustálé činnosti.

Adaptic židle Evora Plus

Celodenní sezení bez nepříjemných následků

Unikátní zdravotní židle Adaptic s výkyvným sedákem na pružině se právě dokáže přizpůsobit vám a to tak, aby vás i nenápadně nutila zapínat hluboké svaly stabilizující páteř, čímž dochází k odlehčování zátěže v bederní i krční oblasti. Zapomeňte na podsazenou pánev a pozici v polosedě. Přetěžování bederní části páteře je nenápadnou časovanou bombou. Za rok, možná za několik let, se budete snažit velmi zdlouhavě a komplikovaně napravit změny, které si sami působíte v zájmu momentálního pohodlí.

Zkuste si někdy dát pozor a cíleně se posadit opravdu rovně a správně. Nemáte pocit, že je tato správná poloha vlastně nepřirozená, natahuje vám část svalů, možná vás i někde bolí? Tak to je nejvyšší čas začít s tím něco aktivně dělat.

Adaptic židle Evora Plus 3

Správné, a přitom pohodlné sezení

Zdravotní židle vás usadí tak, že se i s aktuálními zlozvyky nebudete cítit nepřirozeně. Pomůže vám zpevnit zádové i břišní svaly. Často se zapomíná, že opora vzpřímeného držení těla musí přicházet z obou stran. Sezení na zdravotní židli s výkyvným sedákem vás navede, jak rovnoměrně rozložit zátěž na meziobratlové ploténky, čímž se do budoucna vyhnete degenerativním změnám na páteři a protruzi (výhřezu) meziobratlové ploténky. Narovnáte kulatá záda, tím ulevíte okamžitě zatuhlé krční páteři i bolesti v bedrech.

Zdravotní židle Adaptic se také nesoustředí pouze na opěrku zad, ale využívá kompletní konstrukci. Zásadním prvkem je i sedák, který díky pružině aktivuje zádové a břišní svaly s každým nepatrným pohybem. Po celou dobu sezení vám pomáhá reflexně udržovat správné svalové napětí.

Možná si ani neuvědomujete, ale způsob sezení má přímý vliv i na dýchání. Zpevněním hlubokého stabilizačního systému středu těla se sníží tlak na bránici i plíce.

Stylová domácí kancelář

Adaptic židle Comfort - nastaveni u stolu.jpgUmíme se postarat o pohodlí, to důležité nám však často uniká. Investujte do zdraví a myslete na svá záda. Univerzální zdravotní židle není objemnou rehabilitační pomůckou. Adaptic židle plně vyhoví nárokům na moderní design a představuje velmi zdařilý koncept. Domácí kanceláři můžete vyhradit místo v ložnici, obýváku nebo, pokud nemáte o prostor nouzi, můžete si vybavit vlastní soukromou pracovnu. Zdravotní židle perfektně zapadne do jakéhokoliv typu interiéru.

Základní konstrukce působí neutrálně, židli však můžete zdůraznit nebo doladit s barvami interiéru. V základním vzorníku můžete vybírat barvu podsedáku od elegantní královsky modré, šedé a černé, přes zemité odstíny hnědé, tmavě zelené, až po výrazné a nápadné červené, oranžové nebo světle zelené. Máte-li rádi barvy, přidejte je k židli. Dáváte-li přednost eleganci, vybavte své pracovní místo s noblesou.

Příjemná a zároveň praktická je prodyšná opěrka zad, která podporuje přirozenou cirkulaci vzduchu a nechává pokožku volně dýchat, tuto vychytávku oceníte zejména v horkém létě. Pohledově židli prospívá a přidává jí na lehkosti.

Adaptic dobře sedí všem typům postavy, všem výškovým i váhovým kategoriím. Univerzální židle má nastavitelné područky ve směru výšky, ale i do stran a směrem vpřed nebo vzad. Nastavitelná je samozřejmě výška sedáku i bederní opěrky. Své místo si prostě přizpůsobíte do nejmenšího detailu.

Adaptic představuje řešení, které byste měli využít. Když vás nový režim nechá pracovat z domova, pořídíte si novou tiskárnu nebo scanner, protože automaticky uznáte, že ji potřebujete a ušetří vám čas. S kvalitní židlí by to mělo být stejně.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist