Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Zdravá a výživná potrava pro vaše psí miláčky

Zář 1312 Autor: Františka Podzimková

Bedlivě sepisujete a sledujete, co za celý den sníte? Počítáte kalorie a obsahy přijatých potravin? Tedy zkrátka, zajímáte se o to, co vlastně jíte. To je samozřejmě velice dobře, avšak při plánování vaší vyvážené stravy byste neměli opomínat ani stravu vašich psích miláčků. Ano, i oni potřebují mít ustálený a vyvážený příjem potravy proto, aby byli zdraví a ve své kůži se cítili dobře.

Pokud při příštím kupování krmiva, či pochoutek pro pejska dáte přednost firmě, která vyrábí kvalitní a vyvážené krmivo, ušetříte si spoustu času. Některé společnosti, zabývající se výrobou psích potravin, již na vyváženost a zdraví stravy hledí při její výrobě. Stravu tedy pak svému zvířecímu miláčkovi můžete bez starostí podat.

Jakou stravu ale tedy zvolit, aby pejskovi vyhovovala?

salamy britPokud hledáte kvalitní potravu, které můžete 100% důvěřovat, spolehnout se můžete na českého výrobce krmiv Brit – Vafo Praha. V oblasti psího krmiva, se tato rodinná firma pohybuje téměř po dobu 20 let. O kvalitě také svědčí to, že jejich krmiva se vyváží do celého světa (konkrétně do 45 dalších zemí). Úspěch firmy tkví v tom, že se jako jedna z mála firem specializují právě na zdravou a vyváženou stravu, kterou v prvé řadě dbají na zdraví a zdravý vývoj pejsků.

Ocenění hodné je také to, že krmivo je vyráběnu na míru opravdu každému psovi zvlášť. Podle toho se pak odvíjí složení a vyvážení obsahů jednotlivých složek. Krmivo vybíráme v prvé řadě podle velikosti plemene, dále pak podle stáří jednotlivého pejska a na závěr ještě můžeme vybrat ze speciálních kategorií, které jsou charakteristicky označené.

Firma Brit však není jednostranně zaměřena, ale všeobecně se snaží o to, aby vztah vy a váš pes, byl co nejharmoničtější a nejpříjemnější. Právě proto spouští od 1. září speciální tréninkový program, který můžete vyzkoušet i vy. Tento program zvaný Training Tips najdete na stránce trainingtips.eu.

brit vycivikTraining Tips

Spočívá v tom, že specializovaní odborníci z firmy Brit zde zveřejní jednou týdně krátké, odlehčené, ale výstižné video, ve kterém se dozvíte užitečné informace z psího světa. Například jak zvládat každodenní situace, přírůstek do rodiny, ale i základní povely.

Výcvikových tipů bude celkem 52. Vám jich však postačí pouhých 12 k tomu, abyste získali certifikát ze společně absolvovaného výcviku s Britem. Všechny jsou k dispozici na již zmíněném webu. Najdete je však i na Facebooku, či ve svém telefonu, kam je dostanete prostřednictvím kódu, který najdete na každém balení Brit Training Snacks.

brit pamlskyOdměna je základem výchovy

Jak už je to tak při výchově psů zvykem, aby byla výchova efektivní, je nutné psa po každé dobře zvládnuté situaci odměnit. Tady však pozor – ne každá odměna je odměna ve správném slova smyslu. Pokud jste doposud jako odměnu používali piškoty, či sušené maso, pryč s tím. Ani jedno není pro celkový vývoj psa, ani zdraví, příliš prospěšné.

Právě pro tyto situace a v souvislosti s výcvikovým programem, firma Brit vyvinula chutné Brit Training Snacks, které jsou kaloricky vyvážené a v žádném ohledu psí organismus nezatěžují. I tyto pochoutky najdete v různých velikostech a přiměřeně k věku psa.

Brit training

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Bře 2024>>
PÚSČPSN
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist