Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Zavzpomínejte si na staré časy

Říj 1205 Autor: Komerční sdělení

gramofonVzpomínáte ještě na časy, kdy jste doma poslouchali písničky pouze na gramodeskách? Tak trochu nostalgicky můžete zavzpomínat na staré časy s retro gramofony a retro přehrávači řady Hyundai Retro Style.

 

Nyní máme pro vás skvělý dárek k retrogramofonům Hyundai – LP desku KAREL GOTT NEJVĚTŠÍ HITY.

Charismatické výrobky řady Hyundai Retro Style jsou určeny všem milovníkům nostalgie. Jednotlivé modely této řady kombinuji gramofon, rádio, CD mechaniku i kazetu. Vybrané modely jsou obohaceny o funkci RIP, která převede přehrávané skladby do formátu MP3 a uloží je na flash disk.

Zasněte se  s Hyundai Retro Style a uchovejte si své vzpomínky v moderních formátech.

Dvě novinky mezi retro přehrávači

Hyundai Retro Style odvážně spojuje starobylý design a moderní technologie.  Přehrávače obsahují rádio, CD přehrávač, radiomagnetofon i gramofon. Vybrané modely jsou obohaceny o technologii RIP, která umožňuje ukládání přehrávaných skladeb z gramofonové desky, CD nebo kazety na připojený flash disk či SD kartu v populárním formátu MP3. Netradiční retro elektronika dodá každé místnosti punc luxusu a elegance.

Novinkou v řadě Hyundai Retro Style je unikátní model Hyundai RTCC 808SU RIP RETRO. Přehraje gramofonové desky, kazety, CD disky i se soubory WMA a MP3. Samozřejmostí je vstup pro SD/SDHC karty a USB. Model podporuje technologii RIP, která umožňuje převést hudbu z gramofonové desky, kazety, CD i rádia do formátu MP3, a to bez nutnosti využití počítače. Ovládání retro přehrávače je snadné díky přehlednému LCD displeji. Model je k dispozici již za 3 999 korun.

Hyundai RTCC 770SU je druhou novinkou Hyundai Retro Style. Model s výrazným tmavým designem obsahuje gramofon s autostopem, automatickým spouštěním jehly a rychlostmi přehrávání 33; 45; 78. Součástí přehrávače je tuner, kazetová a CD mechanika, která přehraje CD, CD-R, CD-RW i USB flash disk. Zahrnuje i konektory pro vstup SD karty, USB a sluchátek.  Model je k dispozici již za 3 499 Kč.

 

gramofon s darkemDÁREK NAVÍC – stylová deska „KAREL GOTT NEJVĚTŠÍ HITY“

Při zakoupení gramofonů v retro designu značky Hyundai dostanete jako dárek originální vinylovou LP desku „Karel Gott Největší hity“. Album obsahuje třináct největších hitů Mistrovy slavné kariéry od roku 1963, například Lady Carneval, Být stále mlád, Když muž se ženou snídá. Nejznámější písně Karla Gotta byly vydány na této LP desce exkluzivně pro značku Hyundai, speciálně pro řadu přehrávačů Retro Style. Album Karla Gotta je vydáno pouze na vinylu a není volně k prodeji.

Nechte se unést nostalgií s řadou Hyundai Retro style a největšími hity Karla Gotta.

Více informací na www.hyundai-electronics.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist