Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Zařizujeme dětský pokoj

Lis 1212 Autor: Redakce

pokoj pro detiVyznat se v nabídce nábytku do dětských pokojů, není zrovna jednoduché. Právě proto se na výběr nábytku do pokojíků zaměříme v dnešním článku. Pár rad a tipů se totiž jistě hodí i těm, kteří už mají pokojík zařízený. I ten se totiž musíme čas od času obměnit, zejména jak se z dětí stávají studenti. Pak mají zcela jiné nároky a potřeby. Dětské pokoje vyžadují při zařizování zamyšlení, protože zde není prostor pro kompromisy. Malé děti potřebují prostor na hraní, větší zase pořádný psací stůl. V úvahu ale musíme brát také materiály a bezpečnost. Už dávno nechceme do interiéru dřevotřískový materiál, který je lepen formaldehydovými lepidly. Přesně to je důvod, proč hodně rodičů upřednostňuje ekologický nábytek z masivu.

Nás zaujala nabídka značkového českého nábytku pro děti MONTERO, který nabízí neuvěřitelně nadčasový designový nábytek pro děti. Součástí každého pokoje musí být postel-ať už vyvýšená nebo patrová, noční stolek a psací stůl. Nesmíme zapomenout ani na komody na oblečení a otevřené skříňky na hračky a později knížky. Není tedy nutné s tím, jak dítě roste, měnit každý kus nábytku. Dětský nábytek ale zahrnuje také skluzavky a podobně, jednoduše vše, co děti ve svém království potřebují.

Nezbytné doplňky

Dětský nábytek MONTERO je k dostání v několika provedeních a samozřejmě také cenových relacích v závislosti na použitém materiálu (masivní smrk, eko dřevotříska laminovaná v desénu bříza, olše, buk a javor). Nezapomeňte se informovat i na zábrany k postelím, které zabraňující dětem pádu z postele se vyrábějí ke všem dětským postelím. Dětský nábytek by měl být bytelný, s dlouhou životností a to přesně nábytek MONTERO do puntíku splňuje, stejně jako možnost výběru barev, kterými lze dítě nenásilně, a hlavně nenápadně stimulovat, ovlivňovat jeho chování i učení.

Barvy, barvičky

Převaha barvy žluté bude ve studentském pokoji podporovat paměť dítěte, zatímco fialová dítě bude více uvádět do jeho říše snů a představ, bude v něm podporovat fantazii. Více šedé barvy ve studentském pokoji dítě zklidní a navodí v něm pokoru a smysl pro zodpovědnost. Dětské pokoje obecně by měly být pestré a veselé, dětské postele by pak měly svým povlečením esteticky doplňovat prostředí. Do dětské postele je ideální povlečení barev pastelových s jemnými optimistickými motivy.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist