Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Zařízení domácnosti z pohodlí domova? Není problém!

Úno 1809 Autor: Redakce

Mít krásné bydlení je přirozenou touhou snad každého dospělého jedince. Rozhlédnout se po svém zázemí a cítit naprostou spokojenost, pýchu nad tím, jak jste si hnízdečko vybavili, je pro naplněný osobní život velmi důležité. Není podstatné, zda bydlíte v podnájmu, kdy nemáte tak velké možnosti měnit zařízení, či ve svém. I zdánlivě malé detaily udělají velký dojem. Doba je však uspěchaná, člověk mnohdy nemá kapacity ani na nákup základních potravin, kde tedy vzít čas na dlouhé procházení obchodů a hledání toho pravého do vašeho bytu? A co když vám povíme, že brázdění přeplněných nákupních středisek není vlastně vůbec potřeba?

nabytek online

Nákupy přes internet

Jak již bylo řečeno, žijeme sice v uspěchané době, nicméně tato má i jednu nepopiratelnou výhodu – prakticky vše je možné zařídit z domova pomocí internetu. Ať už je vaší pohnutkou nedostatek času, anebo nechuť tísnit se na jednom místě se stovkou dalších lidí, co mělo stejný nápad, nakupování v e-shopech je logickým řešením. Internetových obchodů je ale samozřejmě nepřeberné množství a není v lidských silách každý z nich znát. Kam se tedy ve vodách internetu ponořit, abyste nepřišli o žádný skvost? Jak zjistit, zda nejde vámi vyhlédnutý kousek pořídit levněji? Pokud na tyto otázky nevíte odpověď, pak asi neznáte Biano.cz.

Biano.cz

Tento web je výjimečný hned v několika ohledech. Nejedná se totiž o klasický e-shop, který by nabízel jen několik vybraných značek či produktů. Naopak, řeč je o stránkách, kde je sdruženo zboží z více než 800 internetových obchodů. Nábytek, dekorace, světla, ale i vybavení zahrady, zkrátka ať do svého bydlení sháníte cokoliv, najdete to právě zde, vše pěkně na jednom místě.

Jak to funguje?

Web Biano se může pyšnit opravdu kvalitně zpracovanými kategoriemi. Málokterý e-shop má třídění zboží tak dobře zpracované. Není důležité, zda hledáte jednu konkrétní věc, anebo přicházíte načerpat inspiraci a nechat se takzvaně „cvrnknout do nosu“. Každá kategorie má několik podkategorií, například chcete-li se podívat na různá svítidla, po kliknutí na políčko s tímto nápisem se objeví velké množství dalších složek, lustry počínaje, samostatnými žárovkami konče. Po levé straně je pak velmi podrobný filtr, v němž si můžete navolit damateriállší detaily, které považujete za důležité, jako jsou cena, barva, materiál a spoustu dalšího. Mnozí jistě ocení i možnost vybírat zboží pouze od českých výrobců. Samozřejmostí je i možnost řazení, ať už dle ceny, či dle oblíbenosti. Stejně tak můžete ušetřit čas, co byste strávili prohlížením již vyprodaného zboží – stačí pouze zaškrtnout, že si přejete zobrazovat jen kusy, které jsou skladem.

Zpracování webu nahrává i vám, kteří chcete obměnit vzhled konkrétní místnosti v domě, ale nevíte čím přesně. Stačí si v kategoriích vybrat danou místnost, kupříkladu obývací pokoj. V tu chvíli se opět objeví spousta dalších podkategorií, nicméně pokud žádnou z nich nerozkliknete, můžete libovolně listovat mezi veškerými věcmi, jaké by se do obývacího pokoje mohly hodit. Jestliže máte představu, že by váš obývák měl být v budoucnu žlutý, anebo například tíhnete k vintage stylu, stačí vlevo zaškrtnout příslušná políčka, a filtr vybere vše, co vašim požadavkům odpovídá. Může to vůbec být jednodušší?

V neposlední řadě si na webu Biano můžete přečíst články týkající se aktuálních trendů. V jejich magazínu se pravidelně objevují články zaměřené na různé tipy, triky, a nápady, týkající se bydlení, výjimkou nejsou ani zajímavé rozhovory. Pokud vás více než text lákají inspirativní obrázky, zaměřte se na kolekce. Právě zde jsou na jednom místě kousky, které mají něco společného – ať už barvy, motivy, anebo styl, do něhož zapadají.

Na takto zpracovaném webu je až překvapivě jednoduché udělat z nakupování své hobby.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist