Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Zámek, strážce i vrátný

Zář 2113 Autor: Komerční sdělení

Somfy Door Keeper promění obyčejný zámek v chytrého pomocníka, který zvýší vaše bezpečí a přinese více pohodlí i svobody.

Foto: Somfy.cz

Jak funguje?

Chytrý zámek Door Keeper snadno nainstalujete na vnitřní stranu dveří s cylindrickou vložkou, na  dveře s vícebodovým uzamykáním i na dveře bez vnější kliky, pouze s koulí. Díky propojení s bluetooth či s domácí wi-fi si pak každý, komu udělíte přístupový kód, snadno odemkne bez pomoci klíčů – mobilem, klíčenkou, náramkem, popřípadě PIN kódem. Zevnitř stačí ťuknout na kolečko zámku. Zámek můžete ovládat i vzdáleně prostřednictvím mobilní aplikace Somfy Keys. Chytrý zámek zkvalitní zabezpečení vašeho domu nebo bytu a nabídne mnohem více pohodlí.

A nebojte, stále budete moci použít i klasický klíč.

Foto: Somfy.cz

 Více bezpečí

►Díky mobilní aplikaci Somfy Keys můžete dveře odkudkoli zkontrolovat a případně je uzamknout.

►Aplikace upozorní nejen na to, že nejsou dveře uzamčeny, ale nově i na to, že nejsou zavřeny. Omylem se totiž může stát, že zamknete při špatně zavřených dveřích.

►Máte přehled nad tím, kdo přišel domů, třeba zda se děti vrátily ze školy, protože dostáváte upozornění při každé aktivaci zámku, můžete sledovat i historii přístupů.

►Propojením s alarmem Somfy Protect se bezpečnostní systém při odemykání odblokuje, při zamykání naopak aktivuje.

►Technologie IntelliTAG™ detekuje vibrace způsobené pokusem o vniknutí okamžitě, jakmile se zloděj pokusí násilně vniknout dovnitř. Vy ihned můžete spustit alarm i na dálku.

►Funkce Leave’n’Lock automaticky po vašem odchodu dveře uzamkne.

►Funkce Leave’n’Go naopak ponechává dveře otevřené a uzavře až v případě, že na kolečko zámku dvakrát poťuknete. To oceníte třeba při pobytu na zahradě rodinného domu.

►Své pohodlí můžete zvýšit dokoupením čtečky čipů či klávesnice, která umožní otevírání PIN kódem.

Foto: Somfy.cz

Více pohodlí

►Přístupový kód můžete udělit i dočasně, na dálku, například řemeslníkům či sousedům k zalévání květin během dovolené.

►Zámek má vyjímatelnou baterii, kterou lze snadno dobíjet standardní nabíječkou s USB-C konektorem, jedno nabití vystačí asi 8 měsíců.

Foto: Somfy.cz

Více chytrosti

Somfy Door Keeper je možné integrovat do systému automatizace domácnosti TaHoma®. Díky tomu lze využívat předem nastavené scénáře, například při odemknutí zámku se zároveň vypne alarm, rozsvítí v předsíni a vytáhnou žaluzie, při odchodu pak obráceně. Do scénářů je možné zapojit všechny prvky z širokého portfolia Somfy i mnoha jiných výrobců –  bezpečnostní kamery, čidla, vrata garáže, brány, ovládání světel či jednotlivých zásuvek.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist