Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Zahradní nářadí Fiskars

Čvn 1023 Autor: Petra Kupská

Ač na to počasí nevypadá, léto je v plném proudu a na zahradě je stále co dělat. V červnu sklízíme první ovocné plody, odplevelujeme a kypříme záhonky; okrasné rostliny podporujeme v květu odstraňováním odkvetlých květenství, stromky a keře si žádají letní sestřih. Aby pocit z dobře odvedené práce nepřebila rozbolavěná záda, nešetříme na kvalitním zahradním nářadí. Pokud se zeptáte zahradníků na dobré nářadí osvědčené v praxi, vybaví si většina z nich spontálně značku FISKARS.

Fiskars je zahradní nářadí s vynikající funkčností a výkonností. Při jeho výrobě se klade vysoký důraz na snadné ovládání a dlouhou životnost. Také díky jasně oranžové barvě používané na jednotlivých typech nářadí se Fiskars zapsal do povědomí uživatelům po celém světě. I čeští zahradníci značku Fiskars cení vysoko, jak si ostatně můžete sami ověřit z četných diskuzí napříč internetem.

nastavitelný rýčZajímavý kousek představuje teleskopický rýč FISKARS s výškově nastavitelnou rukojetí, kterou uzpůsobíte snadno velikosti vaší postavy. Tato vychytávka chytře rozšiřuje možnosti využití tohoto rýče; pokud se totiž o práci na zahrádce chce dělit více členů rodiny, každý si jej výškově upraví do nejvhodnější pracovní polohy. Rukojeť rýče je navíc potažena příjemnou termoizolační vrstvou, chránící ruce před chladem. Špičatá hlava rýče snadno proniká do země, hodí se nejen pro lehké půdy, ale dobře zvládá práci i v těžké kamenité nebo jílovité zemi. Rýčem vyryjete keře, stromky s kořeny, nepoddajné pařezy. Uplatnění nalezne tento rýč také při kopání výkopů nebo hloubení děr na plotové sloupky. Zde především je rozdíl oproti běžnému rýči až propastný – rýč skvěle sedí v rukách, nezpůsobuje otlaky, méně se nadřete a vaše záda vám budou vděčná. Cena tohoto rýče se pohybuje kolem tisícikoruny (červen 2010), kdo si však práci s tímto rýčem vyzkouší, rozhodně nebude považovat jeho koupi za špatnou investici.rytí s rýčem Fiskars
Pokud jste zběhlí v internetovém nakupování, lze Fiskars výhodně pořídit i v mnoha e-shopech, které nářadí této značky nabízejí.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Zahradní nářadí Fiskars
  • Iveta 30.6.2010 (16:42)

    všem doporučuji zmiňovaný rýč, je mnohem lehčí než obyčejný a od té doby co jsem ho dostala od syna k Vánocům je mi rytí potěšením 🙂

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist