Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Yankee Candle – nejslavnější vonné svíčky na světě

Lis 2209 Autor: Komerční sdělení

S příchodem adventního času a vánočních svátků hledáme další možnosti, jak atmosféru svátků a krásného domova ještě více podtrhnout. Klasické svíčky stále více vytlačují LED dekorace, ale narovinu, žádná z nich nedokáže tak krásně provonět byt jako vonné svíčky. Sáhněte letos po těch nejslavnějších na světě ­– po Yankee Candle.

Yankee Candle cerna

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Foto: notino.cz

Svíčky dávají našim domovům odpočinkovou atmosféru

Patří k většině relaxačních metod, ať již budete meditovat, cvičit jógu, nebo se rozhodnete užít si nefalšované severské štěstí hygge. Svíčky změní hygienu v koupelně na relaxaci. Ani k večernímu čtení dnes již nepotřebujete spousty světel. Ideální je podsvícená čtečka a k tomu znásobit atmosféru světlem ze svíček. A nemusí to být obyčejné svíčky. Ještě dokonalejší zážitek budete mít ze svíček vonných.

Yankee Candle zluta

Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Foto: notino.cz

Užijte si svíčky, které jsou krásné a voní

Většina Čechů bude letos nucena ubrat na topení. Zkuste to brát jako pozitivum. Pořiďte si hřejivé deky, oprašte staré keramické čajníky a objednejte si úžasné vonné svíčky Yankee Candle. Hřejivou atmosféru si užijete právě díky chladnějšímu prostředí.

Značka Yankee Candle je dnes nejproslulejším výrobcem vonných svíček a dalších bytových vůní vůbec. Zrodila se již v roce 1969 jako dárek, kdy zakladatel značky, Mike Kittredge, vyrobil první dekorativní svíčku své mamince pod vánoční stromeček. Svíčky této značky bývají krásné a kvalitní. Aromatické oleje a přírodní extrakty jsou zárukou nádherné a dlouhotrvající vůně. Díky vonným svíčkám dokážete za minutku vytvořit sváteční, relaxační, osvěžující i intimní atmosféru.

Svíčky Yankee Candle se dnes prodávají ve 20 zemích světa a díky Notino.cz je koupíte i u nás. Popularita je provází zejména ve Spojených státech, kde se distribuují do více než 18 000 obchodů.

Yankee Candle oranzova

Dnes je značka Yankee Candle vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Foto: notino.cz

Věnujte Yankee Candle k letošním Vánocům

Tyto svíčky bývají rovněž oblíbeným dárkem. Hledáte dárečky pro kamarády a rodinu, které jednoznačně potěší? Už nemusíte pátrat. Vonné svíčky patří mezi nejoblíbenější malé dárky. Jsou krásné, voňavé, praktické a slavné.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist