Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vzdělávejte se pomocí audioknihy

Pro 1301 Autor: Redakce

audio knihyZměňte svůj život pomocí audioknihy! Že vůbec netušíte, o co se jedná? Tak to rozhodně nevadí, protože v dnešním článku se to dozvíte. Na našem trhu je čeká firma s názvem Progres Guru. Název firmy je přebraný z latinského slova progressus. Toto slovo totiž naprosto vystihuje to, co se firma snaží šířit- pokrok, postup, pokračování, vzestup, rozvoj a růst. Firma Progres Guru je vydavatelství, které se zabývá výrobou, distribucí a prodejem audioknih především s tématy osobního rozvoje. Knihy jsou tedy vhodné pro každého, kdo má zájem o rozvoj své osobnosti.

Proč volit audioknihu?

V dnešní době bývá každý člověk většinou velice vytížen a tak, i když by rád podstoupil proces sebevzdělávání, nemá na to čas. Pokud i vy patříte do této skupiny lidí, audiokniha bude pro vás to pravé. Audiokniha je totiž nahrávka mluveného slova. To znamená, že knihu budete moci poslouchat i při vašich běžných a každodenních činnostech. Knihu tak můžete bez problémů poslouchat během cvičení, jízdy autem nebo při vaření. Trápí vás slabý zrak a na čtení si vždy musíte nasadit brýle? V případě, že si pořídíte audioknihu, vás již nebudou trápit zapomenuté brýle na čtení. To vše jsou nepopiratelné výhody audioknihy oproti knihám tištěným.

Jak audioknihu získat?

audioknihyCelý postup je opravdu velice jednoduchý a zvládne ho naprosto každý. Stačí, pokud se na stránkách vydavatelství zaregistrujete, poté si můžete vybrat svou audioknihu. Pak již stačí provést platbu a audioknihu stáhnout. Svou stáhnout audioknihu poté můžete poslouchat v autorádiích, mobilních telefonech nebo na notebooku. Problém nebude si svou knihu pustit i v mp3 přehrávači nebo CD přehrávači. Na stránkách si také můžete stáhnout zcela zdarma vybranou audioknihu, jako váš bonus. Tyto knihy najdete v sekci bonusy. Pokud si nejste jisti, zda se vám kniha bude líbit, existují zde ukázky z knih, které jsou zcela zdarma. Díky těmto ukázkám, zjistíte, zda se vám kniha bude líbit a pokud ano, můžete ji jednoduše stáhnout.

Na stránkách vydavatelství je vše velice přehledně uspořádáno. Knihy jsou zde řazené podle jednotlivých kategorií. Pokud ve svém životě hledáte nějakou inspiraci, rozhodně se podívejte do kategorie knih kreativita a inspirace. Zde naleznete velice zajímavé publikace, které se vám v životě mohou hodit. Pokud máte problém v komunikaci s lidmi, rozhodně se podívejte do kategorie komunikace, kde naleznete velice zajímavé audioknihy. Jednou, pro vás velice zajímavou publikací, může být audiokniha s názvem Komunikací k vítězství. Zde naleznete velké množství praktických rad a metod. Všechny knihy, které zde naleznete, zajisté povedou k velice efektivnímu vzdělávání a po prvním nákupu zde rozhodně nebudete litovat a zajisté se sem budete rádi vracet.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist