Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vyzrajte na vysoké ceny tepla s termoizolačním nátěrem MAXITHERM

Srp 1305 Autor: Komerční sdělení

maxithermV posledních letech neustále a čím dál rychleji rostou ceny tepla. Průměrná cena vzrostla v roce 2013 o 3 % oproti roku 2012, aktuálně je tedy na průměrné hodnotě 594,12 Kč za GJ. Proto se také každý snaží co nejvíce snížit náklady na vytápění domu i ohřev vody.

Nejčastěji se při zateplování používá známých systémů, třeba obložení fasád polystyrenem nebo tepelná izolace pomocí minerální vaty. Tyto systémy jsou sice poměrně účinné, ovšem náklady na jejich realizaci jsou vysoké a návratnost investice proto velmi dlouhá.

MAXITHERM termoizolační nátěr omezuje úniky tepla

V případě, že máte omezený rozpočet na zateplení domu nebo bytu a přitom dbáte na rychlou návratnost své investice, můžete použít v posledních letech známý a oblíbený systém zateplení – MAXITHERM termoizolační nátěr.

Tato speciálně vyvinutá barva se používá samostatně k omezení úniků tepla zdivem, nebo ji lze použít i na zvýšení efektivity jiných způsobů zateplení. Maxitherm funguje na principu odrazu tepla. Na povrchu zdi vytváří tenkou souvislou aktivní vrstvu, která se vyznačuje vysokou odrazivostí tepla a nízkou emisivitou. Díky své funkci, kvalitě a schopnostem Maxitherm výrazně omezuje tepelné úniky zdivem a zajišťuje tak úsporu nákladů na vytápění vašeho bytu nebo domu.

odraz tepla - termoizolační nátěr Maxitherm

 

MAXITHERM pomocník v boji proti plísním na zdivu

Máte problémy s vlhkostí a následnou tvorbou plísní? Vyzkoušeli jste všechno a plísně se po určité době vracejí znovu a znovu? Vyzkoušejte MAXITHERM – představuje snadné, účinné a dlouhodobé řešení v boji proti plísním.

Nejčastější příčinou vzniku plísní jsou chladnější místa na zdivu tzv. „tepelné mosty“ (nejčastěji se vyskytují v rozích místností, na spojnicích zdí, okolo oken). Na nich se sráží vlhkost a po čase vznikají plísně. S tímto problémem si termoizolační nátěr Maxitherm umí výborně poradit. Sklokeramické mikrokuličky v nátěru rovnoměrně rozkládají teplo po povrchu zdí. Tím dochází k odstranění tepelných mostů. Pokud zmizí tepelné mosty, zmizí i vhlkost a karcinogenní plísně. Maxitherm plísně odstraní, a co je nejdůležitější – zbaví vás i samotné příčiny plesnivění.

 

Nátěr Maxitherm má i další velice pozitivní vlastnosti – prodyšnost a paropropustnost. Po nanesení a zaschnutí nátěru vytvoří na zdivu souvislou paropropustnou vrstvu. Zdivo tak může i po nanesení nátěru „dýchat“.

Maxitherm je velmi oblíben nejen pro své termoizolační vlastnosti, ale i antikondenzační vlastnosti a výrazný účinek proti plísním.

uvodni_obrazek 

MAXITHERM – jednoduchá aplikace nátěru

Nátěr termoizolační barvy Maxitherm není nijak složitý a zvládne jej každý. Po otevření nádoby nátěr zlehka, ale důkladně promíchejte a pomocí malířské štětky nebo válečku nanášejte na požadované místo, které by mělo být suché a čisté. Aby byl nátěr maximálně účinný, nanášejte v několika vrstvách s odstupem 12 – 24 hodin v závislosti na teplotě a vlhkosti. Termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm nikdy neřeďte.

 

Měli byste vědět – termoizolační nátěr MAXITHERM:

  • je použitelný na venkovní fasády i vnitřní zdi místností (obvodové zdi)
  • sníží náklady na vytápění domu o min. 10%
  • odstraňuje příčinu tvorby plísní na zdivu
  • chrání fasádu před povětrnostními vlivy a prodlužuje její životnost
  • je dostupný v široké škále barev – vybírat můžete ze 7000 různých odstínů
  • má příznivé pořizovací náklady se vrátí v úsporách na vytápění

 

Více informací naleznete na www.maxitherm.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist