Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vybíráme žebříky

Bře 1222 Autor: Redakce

zebrikŽebříky jsou nezbytností v mnoha průmyslových provozech, ale také v běžné domácnosti či dílně. Jednoduše řečeno, žebříky využijete všude tam, kde potřebujete pracovat ve vyvýšených polohách. Výběr správného žebříku ale není nic jednoduchého. Nejen, že existuje mnoho výrobců žebříků, ale stejně tak existuje i spousta druhů žebříků, jako jsou žebříky dřevěné, laminátové, ale především hliníkové. V úvahu samozřejmě musíte brát nosnost a samozřejmě také cenu žebříků. Ani přes to ale nedoporučujeme nákup žebříku v hobby marketech. Tyto žebříky se totiž hodí jen pro občasné domácí použití a jejich kvalita je mnohdy nevalná.

Nás zaujala nabídka obchodu žebříky.cz, který provozuje společnost Contia Trading s.r.o.. Tento internetový obchod je velmi přehledně řěšený a nabízí kolekce žebříků v profi i hobby řadě. Navíc máte na výběr z velkého množství žebříků skladem, takže se můžete na vámi vybraný žebřík těšit už za několik dní. Nabízené hliníkové žebříky jsou v provedení jednodílné, dvoudílné a samozřejmě také třídílné. V nabídce nechybí kloubové a teleskopické žebříky s dlouhou životností, hliníkové štafle pro domácí i průmyslové použití. Bez lehkých hliníkových štafllí se neobejdou žádné skladovací prostory. Pokud nevíte, co všechno žebříky umí, informujte se o balančním mechanismu s pedálem, jimž uvolníte pohyblivou stabilizační patu, která Vám pomůže vyrovnát sklon svahu až o 15 cm (obrázek vpravo).

zebrikyA co dál nabízí portál žebříky.cz? Krom žebříků a štaflí se zde dovíte podrobnosti o prodeji hliníkového lešení. I v tomto případě máte možnost vybrat si lešení v provedení hobby, anebo profi, která jsou v nabídce až do pracovní výšky 13 metrů. A jak poznáte že nakupujete u profesionálů? Krom šíře sortimentu o tom svědčí rovněž možnost provádění kontrol a revizí regálů, hliníkových žebříků a pojízdných lešení.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist