Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Výběr a využití pergoly nebo altánu

Říj 1520 Autor: Redakce

zahradni altan heroldNa každou správnou zahradu patří stabilní a zároveň líbivý přístřešek. Kdo by nechtěl za příznivých letních dnů trávit čas posezením s přáteli nebo rodinou. Aby bylo posezení více než příjemné, je nutné zvolit posezení pevné a kvalitní, které nejen, že vás ochrání před sluncem nebo nepříznivým počasím, ale zároveň i vydrží po mnoho let.

Ideální přístřešek je v tomto případě altán nebo pergola. Můžete sice zakoupit i tzv. party stany a ušetřit, ovšem klasické dřevěné přístřešky mají své kouzlo a mnohem déle vydrží. Stavbu altánu i pergoly zvládnete poměrně snadno i sami.

Vybírejte podle svého vkusu

Zahradní altány jsou vyráběné z kvalitního dřeva, které je zárukou dlouhé životnosti a jednoduchou údržbou. Stěny pergol mohou být bez výplně nebo uzavřeny zábradlím, ozdobnými trelážemi nebo plně palubkové. Navíc jsou bezpečné a ekologické. Velmi oblíbený je zahradní altán Julie, kde můžete trávit volný čas a věnovat se odpočinku a relaxaci. Výrobcem altánu je Palmako a jako materiál je použito smrkové dřevo. Více využití má i zahradní přístřešek Lucy, který můžete využit buď na pohodlné sezení nebo případně jako přístřešek na auto pro vás nebo návštěvu. Má vsazovací stěny, takže není problém si ho podle potřeby předělat. Hranoly jsou vyrobené z kvalitního lepeného dřeva. Velmi líbivou a luxusní součástí je i zahradní altán Betty. Můžete zde pořádat narozeninové oslavy, číst v letních dnech oblíbenou knížku nebo jen tak lenošit. Vyroben je taktéž ze smrkového dřeva.

Pergola nebo altán na zahradu prostě patří. Bez nějakého kvalitně vyvedeného přístřešku je na ní prázdno a neútulně. Při výběru těchto staveb si vždy vyberte prodejce, který vám nabídne kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Jen při správném výběru můžete mít ze svého posezení radost po dlouhá léta.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Výběr a využití pergoly nebo altánu
  • Jana Horáková 28.2.2021 (09:49)

    Krásný altán! My jsme minulý rok kupovali od Domky Delta

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist