Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vhodnou kombinací si vytvoříte moderní vypínače dle svého gusta

Dub 1705 Autor: Redakce

Vybíráte vypínače a možná vás napadá spousta myšlenek: Chci moderní, nebo retro vypínače? Vypínače z kovu, dřeva, plastu, anebo zrcadlové? Existuje pro vás řešení díky inovativnímu webu domovnivypinace.cz zlínského výrobce vypínačů OBZOR, který zákazníkům umožňuje vyzkoušet si vypínače nanečisto na fotce vlastní zdi a poté je objednat v eshopu nebo na prodejnách. Konec nakupování zajíců v pytli!

vypinace

Volba stylu i barvy vypínačů OBZOR

Krokem vstříc k zákazníkům je inovativní web, který pomáhá zájemcům zvolit si vlastní barevné kombinace vypínačů OBZOR v závislosti na barvě vlastní stěny a typu interiéru, kde budou vypínače instalovány. Jednoduchá obsluha webových stránek umožňuje i méně zdatným uživatelům volbu vypínače ve speciálním konfigurátoru. Styl místnosti, kde bude nový vypínač zabudován, určuje druh budoucího vypínače. A tak jsou vystaveny typologie decente-sklo, decente-zrcadlo, decente-dřevo-kov-plexi, elegant a variant. K dispozici je i novinka – RETRO vypínače.

Vlastní návrh vypínače v závislosti na barvě stěny

Kliknutím na konkrétní typ vypínače se okamžitě ukáže vzorový obrázek produktu, ke kterému si zákazník může vybrat z nabízených barev rámečku, zbarvení krytky a kličky. K tomu jsou nabízeny možnosti zbarvení pozadí, které jsou univerzální. Zákazníci si však můžou nahrát přesnou barvu stěny, kde bude vypínač instalován. Vznikne tak výsledná varianta, podle níž se kupující snáze rozhoduje nad nákupem konkrétního zboží.

Vypínače z moderních materiálů i v retro stylu

Desítky barev rámečků tak dávají v souvislosti se stylem vypínače možnosti volby například mezi dřevem buk, dřevem dub, černou a bílou keramikou – to u stylu retro. Varianta Elegant připouští jako barvu rámečku rubínově červenou, slunečnicově žlutou, broskvově oranžovou nebo ledově zelenou. Není vynechána ani bílá, hnědá, šedá a černá klasika. Díky tomuto programu si každý zákazník zkombinuje potřebné barevné varianty vypínačů, které ho budou dennodenně bavit. Vypínače si lze koupit zde: www.obzor.cz/eshop/komplety-vypinacu

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist