Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vhodně vybraná skříň dokáže vizuálně rozšířit i ten nejmenší pokojík

Kvě 1427 Autor: Komerční sdělení

skrin scontoVybrat skříň, která bude sloužit nejen jako praktické úložiště, ale zároveň se stane také elegantní součástí interiéru, může být leckdy vcelku náročné. Mnohdy se necháme zmást líbivým vzhledem a zapomeneme na další faktory, které jsou při výběru důležité – bude se do našeho bytu hodit? A je její velikost pro naši domácnost dostačující? Investice do skříně je rozhodně nezanedbatelná, může se pohybovat i v řádech desetitisíců korun, na druhou stranu by nám však také měla sloužit dlouhá léta, a proto je důležité se při nákupu zamyslet nad tím, zda plánujeme rodinu rozšířit o dalšího člena, nebo jestli se brzy nebudeme chtít stěhovat do většího, a i těmto plánům svůj výběr přizpůsobit.

Monika vám přijde vhod v malém prostoru

skrin z dubuDo menší domácnosti se bude hodit například útulná skříň z dubového dřeva s názvem MONIKA SONOMA, která je přímo jako dělaná pro dvoučlennou rodinu. Dubové dřevo je vhodné do světlého interiéru a svou velikostí se hodí i do menšího pokoje, který MONIKA SONOMA dokáže pomocí svého zrcadla opticky rozšířit. Tato skříň nabízí pět vnitřních polic, ale i dvě šatní tyče a zásuvky. Dveře ukrývající tyče na slavnostnější oblečení jsou posuvné, police jsou naopak ukryty za dveřmi otočnými, na kterých se nachází elegantní zrcadlo. Nechybí jí ani vrchní úložné prostory, do kterých můžeme přes léto umístit zimní oblečení, nebo do nich můžeme ukládat předměty, jež nám stále překážejí, ale přesto se jich z různých, obvykle sentimentálních důvodů, nechceme zbavovat.

AALBORG potěší každého minimalistu

Naopak šatní skříň AALBORG je vhodná i pro větší domácnost a její moderní styl a jednoduchý světlý vzhled bude imponovat těm, jež našli zalíbení v minimalismu. Může se také pyšnit rozměrným zrcadlem, které pokrývá dvoje posuvné dveře, a jeho pomocí se i ten nejmenší pokojík vizuálně promění v prostornou místnost.

skrin scontoAALBORG je ze světlého dubu a za praktickými posuvnými dveřmi jsou k nalezení tři police a šatní tyče na košile a další oděvy, jimž svědčí spíše ramínka. Tuto skříň je možné přizpůsobit individuálním potřebám, na objednávku se totiž dodává v různých barvách i velikostech.

Možností je však nespočet a popisovat zde všechny by ani nebylo možné.

Pokud se zrovna nacházíte před důležitou volbou, jaký šatník vybrat, neváhejte a porozhlédněte se na stránkách Sconta, které nabízejí skříně do každé domácnosti.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Vhodně vybraná skříň dokáže vizuálně rozšířit i ten nejmenší pokojík
  • arnošt 10.8.2015 (13:50)

    Rodiče si teď kupovali skříně z masivu borvice. Je to česká výroba. Můj šálek kávy to sice není, ale pravda je, že je to festovní nadčasová kvalita – a krásně voní. 🙂 Nábytek z masivu borovice.

  • Simona 2.10.2014 (20:07)

    Na jaře jsme si taky kupovali skříň. Obešli jsem pár obchodů, ale nakonec jsme se zamilovali rohovou skříň od firmy Olivieri. Podívejte se na , možná si tam taky něco vyberete

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist