Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Tuzemská garážová vrata

Led 1214 Autor: Redakce

doorhan vrataGarážová vrata jsou bezesporu jedním z nejdiskutovanějších témat na našem webu. Vybrat správná garážová vrata totiž není nic jednoduchého, a protože se jedná o poměrně vysokou investici a vrata by vám měla vydržet aspoň několik let, měla by splňovat mnoho parametrů, o kterých se v dnešním článku zmíníme.

Kupujte česká garážová vrata

Garážová vrata by měla být nejen plně funkční, ale také designová a musí ladit s celkovým dojmem domu nebo budovy. Garážová vrata vysoké kvality nabízí několik distributorů. My jsme ovšem narazili na ryze českého výrobce. Vrata DoorHan se ale vyrábějí na zcela nových moderních výrobních linkách na severu Čech-v průmyslové zóně Kadaň. Tato vrata jsou příjemným spojením trvanlivých vysoce kvalitních vrat za suprovou cenu.

Hlavní výhodu tuzemského výrobce ale vidíme v tom, že není problém se záručním, nebo i pozáručním servisem. Navíc se cena vrat nenavýší o drahou dopravu ze zahraničí. V neposlední řadě podpoříme národní výrobu a zaměstnanost.

Garážová a průmyslová vrata DoorHan

Jak již název odstavce napovídá, vrata DoorHan nejsou nabízeny jen pro jednotlivce, ale hodí se i pro komerční využití v halách a velkých provozech. Tato garážová vrata si můžete nechat vyrobit na míru, což je výhodné zejména pro již stojící stavby.

Velmi nás zaujala také barevná škála materiálů. Již klasikou jsou dekory imitující dřevo. Vybrat si ale můžete ze vzorníku i jakékoliv jiné motivy a samozřejmě také povrchové úpravy podle přání zákazníka. Dalším hlediskem je samozřejmě velké množství typů garážových vrat. Asi se budete divit, jak málo místa garážová vrata zaberou. Tím se hodí opravdu do každé garáže. U novostaveb je lepší, pokud se s garážovými vraty rovnou počítá.

Vrata-fotogalerie

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist