Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Stop! Nezimujte venkovní posezení, zkuste to s plynovým zářičem

Zář 1719 Autor: Redakce

Léto se přehouplo, vaše opečovávaná zahrádka a venkovní posezení jste dovedli k dokonalosti, ale na večerní kávu, nebo víno již začíná být příliš chladno a vy se chystáte vše pečlivě schovat a zazimovat na příští rok. Nespěchejte. Ještě není potřeba se tohoto požitku a pár hodin klidu vzdát.

Více než deka, vás zahřeje tepelný plynový zářič.

tepelny zaric

Který a kam s ním

Provádí se v mnoha variantách – nerezový, černý, v různých velikostech, z ušlechtilé oceli, či hliníku pro vyšší tepelný komfort při studeném a sychravém počasí. Uplatnění najde především při vytápění altánů, pergol, zahradních restaurací, nebo teras s dobře větraným prostorem.

Cena

Cena se odvíjí od různých faktorů: velikosti zářiče, velikosti vytápěného prostoru, použitého materiálu aj., ale určitě je velice cenově dostupný. Kvalitní tepelný plynový zářič seženete od 3000 -8000 Kč.

tepelny zaric

Bezpečnost především

Sirky nehledejte, zářiče jsou vybaveny elektrickou jiskrou, ale také bezpečnostním ventilem, který zastaví přívod plynu třeba v případě převrhnutí. Dbejte však na bezpečnost a zajistěte prostor kolem zářiče alespoň do dálky jednoho metru.

Buďte kompletní

Topidlo připojíte k PB láhvi, která je buď součástí dodávky zářiče, nebo si ji nezapomeňte přihodit do nákupního košíku. Pravděpodobně bude součástí balení připojovací hadice a redukční ventil. Co není součástí balení, je ochranný obal zářičů.

Hlavně jednoduše

K pohodlnému přemísťování je tepelný zářič vybaven malými kolečky pro snadnou manipulaci.

V dřívějších dobách byl útulný obývák spojován s teplem krbových kamen. Stejný pocit budete mít s tímto výkonným tepelným plynovým zářičem. Svým vzhledem bude ozdobou venkovního posezení. Postará se o příjemné tlumené světlo a zahřeje vás i v chladných dnech. Pokud si budete chtít vybrat ze široké nabídky, určitě zkuste www.hawaj.cz

tepelny zaric

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist