Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Stěhování domácností

Pro 1227 Autor: Redakce

Protože se nám hromadily dotazy na stěhování a stěhovací firmy, rozhodli jsme se vám hromadně odpovědět dnešním článkem. Jednou z hlavních otázek bylo, zda se vyplatí najmout si stěhovací firmu, anebo se přestěhovat po vlastní ose. Mnoho lidí ale tvrdí, že je snad lepší vyhořet, než se stěhovat. Pokud ale stěhování domácnosti necháte profesionálům, ušetříte spoustu času a hlavně si zachováte zdravý rozum.

stehovani profiPři výběru stěhovací firmy se nezapomeňte informovat na doplňkové služby. Od těch se totiž odvíjí i cena samotného stěhování. Některé společnosti jsou sice levné, ale v ceně stěhování nejsou krabice a další nezbytný balící materiál. Občas si také připlatíte za podlaží, ve kterém se váš byt nachází. Pokud tedy bydlíte v pátém patře bez výtahu, u některé společnosti zaplatíte víc, než v případě přízemních bytů. Stejně tak občas není standardem stěhování těžkých břemen, jako jsou klavíry, velké almary a podobně. Stejné je to i pro cenné obrazy, křehké věci a podobně.

Nás zaujala nabídka společnosti Stěhování Praha, která nabízí stěhovací služby již od roku 1998. Za tu dobu firma nasbírala tolik potřebné zkušenosti pro stěhování bytů se vším všudy.

V ceně jsou samozřejmě krabice a boxy ne klasické i křehké věci. Velmi nás zaujal také profesionální vozový park, který skýtá několik dokonale polstrovaných vozů.

stehovani tezkych bremenVaše věci navíc budou pojištěny nejen během balení, ale také během přepravy a následného vybalování. Pokud máte čas jen o víkendu, tak nezoufejte, protože ani zde nehrozí žádné příplatky. Asi vás mile překvapí, že v ceně stěhování je i návštěva technika několik dní před stěhováním. Ten vám poradí, jak na stěhování, co je potřeba zařídit předem a podobně.

Samozřejmě si můžete objednat stěhování na klíč a fyzicky se na něm tak vůbec nepodílet. To oceníte zejména, pokud jste velmi časově vytížení. Že čas jsou peníze je více než jasné, takže profesionální stěhování v podstatě během jednoho dne vyjde mnohem levněji, než kdybyste se několikrát otočili se stěhovanými věcmi svým vlastním vozem. Na těžká břemena a samozřejmě nábytek byste si v konečném důsledku stejně museli najmout skříňovou dodávku. Podtrženo, sečteno, my hláskujeme pro najmutí profesionálů.

Náš dnešní článek ale nakousl téma stěhování jen velmi okrajově. Více info zde.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist