Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Stavební pouzdra pro posuvné dveře

Bře 1414 Autor: Redakce

stavebni pouzdroPokud chcete ušetřit místo a ještě vytvořit ve svém interiéru jedinečný design, řešením jsou posuvné dveře, nejlépe kombinované se stavebními pouzdry Eclisse. Mohou být funkčním řešením malého prostoru a luxusně vypadajícím interiérovým doplňkem.

Obyčejné otočné dveře při otevírání zabírají až dva metry čtvereční plochy, pokud je prostor stísněný, určitým a efektivním řešením jsou posuvné dveře. Samozřejmě záleží na výběru jak samotných dveří, tak kvalitního a vhodného pouzdra pro zasazení posuvných dveří. Špičkový dodavatel Eclisse přináší stavební pouzdra a dveřní pouzdra pro různé velikosti a typy posuvných dveří. Výběr pouzder u tohoto dodavatele je dobrou volbou – dosud obdržel přes 20 patentů a je číslem jedna na trhu. Důkazem kvality je i dvanáctiletá záruka, kterou stavební pouzdra Eclisse zaručují. Eclisse dodává stavební pouzdra pro posuvné i zasouvací dveře, jak do zděné, tak do sádrokartonové příčky. Základní rozdělení stavebních pouzder je pro jednokřídlou variantu posuvných dveří, která se hodí pro novostavby i pro rekonstrukce, zatímco dvoukřídlá varianta je prostorově náročnější a využívá se většinou pro spojení a oddělení jednotlivých větších místností – třeba jídelny a obýváku nebo jiných. Pouzdro Eclisse je kompatibilní se všemi typy dveří od tuzemských řemeslníků a výrobců.

stavebni pouzdroV nabídce jsou tedy systémy pro jednokřídlé posuvné dveře v několika velikostech a rozlišují se na pouzdra pro sádrokartony (značeno jako SDK) a na pouzdra do normálního zdiva. Šířka jednokřídlých pouzder se pohybuje od 600mm do 1100mm, takže i v malých prostorech s celkem omezenými možnostmi se dají tato pouzdra instalovat.

Dvoukřídlá pouzdra jsou k dispozici ve stejných šířkách, ovšem násobených dvěma, kdy se každé křídlo zasouvá do svého pouzdra. Samozřejmě jsou k dostání ve verzi pro sádrokarton i zdivo, stejně jako jednokřídlé. Dvoukřídlé posuvné dveře působí luxusně i elegantně zároveň a umožňují propojit nebo naopak rozdělit dvě místnosti prostorově nenáročným a designovým způsobem. U všech pouzder je standardní výška ve velikosti 1970mm. Další možností jsou pouzdra teleskopická, kdy se obě křídla zasouvají do jedné kapsy. Do jedné kapsy se můžou zasouvat i dvoje samostatné dveře, když se pouzdro nachází uprostřed a obě křídla se schovají dovnitř. Tato takzvaná zákrytová pouzdra jsou skvělým řešením opravdu malého prostoru. Co se týká rozměrů, dají se objednat i pouzdra atypických rozměrů. Také je důležité brát ohledy na tloušťku pouzdra, ta určuje použití typu dveří. Pro tloušťku 82mm se například hodí pouze plné hladké dveře – neumožňuje tedy instalaci rámečkových dveří. Vždy je tedy nutné se zaměřit na takzvanou tloušťku dokončené příčky, pro správný výběr dveřního pouzdra podle vašich požadavků. Vzhledům dveří se pak meze nekladou, dají se vybrat plné (například celodřevěné), poloprosklené nebo úplně prosklené.

stavebni pouzdroNa stavební pouzdra Eclisse se můžete přijít podívat na vlastní oči. Navštívit můžete největší showroom v Čechách, Showroom ANDĚL PARK na Praze 5. Pokud se rozhodnete a vyberete si, pouzdro vám bude zdarma dovezeno kamkoli po celé České republice. V nabídce je i veškeré příslušenství a doplňky. Zboží se dá vyzvednout i osobně v centrálním skladu nedaleko od Prahy. Na internetovém obchodě je možné získat voucher na 10% slevu, která lze uplatnit v e-shopu i na prodejně. Každý zákazník si může užívat špičkových zákaznických služeb a vybírat z kompaktní přehledné nabídky. Nechte se inspirovat moderními stavebními pouzdry Eclisse a vězte, že v tomto systému tkví budoucnost interiérových dveří.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2020>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události

Přidat na Seznam.cz

Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist