Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Sprchová zástěna do koupelny

Bře 1215 Autor: Redakce

Především v malých koupelnách bytů v panelových domech musíme při rekonstrukci řešit otázku, zda zvolit vanu či pouze sprchový kout. Prostory k umístění vany i sprchového koutu většinou chybí. Každý dává přednost jinému řešení, ale i pokud se převážně sprchujete, mohlo by vám alespoň čas od času chybět, naložit se do teplé vody a dopřát si relax s aromatickou solí, olejem nebo pěnou. Také malé děti koupání a hraní ve vaně za sprchování jen nerady mění.

Řešení pro malé koupelny

zastena sprchovaciV malé koupelně se zdá být řešením vana, ve které se lze osprchovat. Řešení to ale není moc optimální. Při sprchování ve vaně voda stříká kolem. Sprchové závěsy řeší problém jen částečně. Navíc se poměrně špatně udržují, ve vlhkém prostředí koupelny hrozí rozvoj plísní.

Další variantou jsou klasické sprchové zástěny. I ty ale mají své nedostatky. Klasické průhledné nebo průsvitné plastové zástěny zabírají i ve složeném či shrnutém stavu v koupelně místo a nepůsobí zvláště pak v malých prostorech příliš hezky.

Optimálním řešením pro všechny, kteří se nechtějí omezovat při sprchování ani koupání jsou unikátní rolovací sprchové zástěny. Jejich výhodou je přijatelná ceny, rychlá instalace do téměř jakýchkoliv prostorů, vysoká hygieničnost a v neposlední řadě design. Na výběr máte sprchové rolety mnoha dekorů, v barvě bílé, modré a oranžová. Můžete zvolit neutrální nenápadný motiv kapek, vlnek či podobně či nápaditější dekor s mořskými živočichy a podobně.

Sprchová roleta

Sprchová zástěna (roleta) je velmi kvalitní produkt vyráběný v Německu. Ovládání roletové sprchové zástěny je podobné jako u rolety klasické, rozdíl je pouze v použitém materiálu.

Pokud se chcete ve vaně pohodlně osprchovat, stačí roletu ukotvenou v pouzdře na stropě jednoduše stáhnout do požadované délky. Díky pevnému materiálu se zamezí nešvaru běžných sprchových závěsů, a to pronikání vody mimo prostor vany. Po oschnutí zase sprchovou zástěnu jednoduše vysunete. Nic v koupelně nepřekáží ani neomezuje prostor. Pokud si v koupelně instalujete sprchovou kazetu, není už mezi sprchovým koutem a sprchováním ve vaně prakticky žádný rozdíl.

Sprchová roleta je k dostání rovná nebo rohová. Více na www.sprchova-roleta.cz

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist