Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Šperkařský workshop VI

Dub 1314 Autor: Redakce

sperky volyneMáte rádi ruční práce? Ale stále nevíte, která technika je pro Vás ta pravá? Zdobíte rádi sebe nebo své blízké? Pak se Vám bude líbit na šperkařském workshopu.

Na jednom místě najdete přes třicet různých dílen, kde si můžete vyzkoušet rozličné techniky výroby šperků. Dílny vedou profesionální šperkaři, kteří své řemeslo dobře ovládají a nechají Vás nakouknout do své kuchyně. Budou zastoupeny oblíbené techniky, např. fimo, plstění, organza, korálkování, i méně známé jako např. tiffany, smaltování, paličkování, chainmail, origami.

sperky workshopTento workshop je jedinečný ve svém důrazu na přístupnost pro co největší množství zákazníků.

Vstup je zdarma, ceny za dílny většinou odpovídají ceně materiálu, takže si můžete zkusit několik různých technik a stejně nepřekročíte obvyklou cenu lekce ve volnočasových centrech. Pokud tedy ještě hledáte pro svůj volný čas ten správný směr, workshop by měl otevřít obzory, ukázat cesty a pomoci porozumět různým technikám, abyste se mohli rozhodnout, která je Vašemu srdci nejbližší.

Hlavní cílovou skupinou jsou ovšem stále děti, pro které je workshop vyhledávaným cílem. Většina dílen má alespoň dva stupně obtížnosti nebo je především dětem určená.

sperky workshopPoslání této akce je zvýšení povědomí o řemesle, jeho kvalitě, kráse a získání uznání i obliby mezi mladými lidmi. Nabízí velké množství různých ručních prací, které se mohou stát oblíbenou volnočasovou aktivitou, budou podporovat zručnost, fantazii a tedy i rozvíjet osobnost Vás či Vašich dětí.

Přestože je šperkařský workshop atraktivní spíše pro ženy, nezapomíná nabídnout zábavu ani mužům a chlapcům. Kromě ukázky kovářského řemesla a dřevořezbářské dílny si mohou po celý den zkusit střelbu z luku pod vedením zkušeného trenéra. Završením akce bude hudební vystoupení.

Workshop se koná v Pošumavské tržnici ve Volyni v sobotu 25. května po celý den od 9:00 do 18:00. Začátek koncertu v 18:30.

Fotogalerie z předchozího ročníku

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist