Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Soutěžte o jeden ze tří balíčků přírodních potravinových doplňků na hubnutí a detoxikaci organismu od firmy Novax Naturpharma

Kvě 1818 Autor: Redakce

detoxJaro je ideálním obdobím, kdy můžeme tělu pomoci odlehčit od nastřádaných jedů a kilogramů navíc, které přes zimu nasbíralo. Pročištění střev, ledvin, jater a krve, to je cílem detoxikace organismu. Pokud se cítíte unavení, vyčerpaní a bez energie, je to pro Vás detox vhodnou volbou. Zapojte se i Vy do soutěže o přírodní potravinové doplňky od české značky Novax Naturpharma a vyhrajte jeden ze tří balíčků v hodnotě více než 1000 Kč, které obsahují dva unikátní produkty: DETOX a LINIE-X.

Doplněk stravy pro detoxikaci, pročištění a posílení organismu DETOX obsahuje vyvážený poměr jednotlivých přírodních složek, které jsou určeny pro ženy i muže všech věkových kategorií. Produkt DETOX má významný vliv především na vitalitu, imunitu, činnost jater, hubnutí, detoxikaci organismu a zároveň působí jako antioxidant.

linie-xLINIE-X je doplněk stravy vyvinutý tak, aby napomáhal při kontrole tělesné hmotnosti, správnému vylučování vody z organismu a správnému metabolismu lipidů a makroživin. LINIE-X se svojí originální recepturou obsahuje vyvážený poměr jednotlivých složek, které jsou určeny především pro ženy všech věkových kategorií, které dbají o své zdraví, svůj vzhled a krásnou linii.

Soutěžní otázka:

Uveďte tři složky, ze kterých se skládá potravinový doplněk DETOX. Svou odpověď nám zašlete na soutěžní email: soutez@prima-receptar.cz. Do předmětu zprávy napište heslo „Novax“. Třem vybraným výhercům zašleme balíček v hodnotě více než 1000 Kč. Proto nezapomeňte připojit svou adresu a své telefonní číslo, abychom Vás mohli informovat o případné výhře. Soutěž končí 31.5.2018.

Nápověda k soutěžní otázce na: novaxshop.cz

jarni hubnuti

Poskytnutím těchto údajů dáváte svůj souhlas, že v případě výhry uveřejníme na našich stránkách vaše jméno a obec. Vaše e-mailová adresa může být dále využita pro zasílání novinek z našeho webu. Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad ochrany osobních údajů.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist