Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Soutěž o vánoční nadílku pro domácího mazlíčka

Pro 1217 Autor: Redakce

Vánoční svátky jsou pro tebe vrcholem celoroční práce a obdobím plným klidu s těmi nejbližšími. Všechen shon i radosti s tebou sdílím i já, tvůj nejvěrnější parťák.

Na svátky se skutečně těším. Budeš celé dny doma a tvojí uspěchanost v adventním období vystřídá domácí vyhřívání a degustace těch nejpřitažlivěji vonících laskomin. A nakonec – někdy jsem i já tím, koho za dostatek mazlivé podpory a láskyplné přítomnosti odměňuješ vánočními dárky. Čekají nás další společné Vánoce! Prosím, nezapomeň, že i když jsme jedna duše a jedno tělo, naše bříška mají jiné nároky!

Hrajte s námi o 5 balíčků s pamlsky Leťs Bite! pro domácího mazlíčka v hodnotě asi 350 Kč!

Soutěžní otázka zní: Jaká je adresa facebookového profilu krmiv Brit? Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail: soutez@prima-receptar.cz, nejpozději do neděle 30. 12. 2012

Nápovědu najdete na www.krmivo-brit.cz

Pamlsky Brit

pamlsky pro psyVybíráte s péčí krmivo pro svého čtyřnohého přítele? Dopřáváte mu občas nějakou tu laskominu? Záleží vám na tom, aby si na ní pochutnal? A myslíte při tom na jeho zdraví? Pochoutky Let´s Bite!  jsou součástí superprémiové produktové řady Brit Care vyrobené z kuřecího, kachního či rybího masa. Nejen zaručeně chutnají pro své původní masové aroma, ale zároveň jsou vhodným doplňkovým zdrojem vitamínů i minerálů pečujících o zdraví vašeho psa i kočky. Obsahují přirozený zdroj nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, potřebných pro zdravou kůži a lesklou srst. Zároveň obsahují vápník nezbytný pro neporušené a silné zuby. Péči o chrup doplňují i speciální psí dentální pamlsky, novinka v péči o zuby a dásně zvířete. Ty napomáhají účinné ochraně proti zubnímu plaku, bakteriím a působí preventivně na vznik zubního kamene.

Všechny žvýkací pochoutky Let´s Bite! jsou z přírodních ingrediencí. Pro svou snadnou stravitelnost, hygienickou a mikrobiologickou kvalitu jsou nejvhodnější pochoutkou pro vaše zvíře, které ocení silné chuťové aroma.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist