Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Soutěž o nové kapsičky pro kočky Brit Care

Zář 2004 Autor: Redakce

Kočky při výběru krmiva preferují vůni a chuť, která jim připomíná jejich přirozenou potravu, tedy vůni a chuť čerstvého masa. A právě nové kapsičky Brit Care svým složením odpovídají těmto potravním potřebám koček. Kousky masa přinášejí uspokojení jejich loveckého pudu a zajišťují i přirozené bílkoviny nutné pro správnou výživu. Omáčka obsahuje látky, které pocházejí z masa, a kočce tak velmi příjemně voní a chutná.

brit kapsicka pro kocky

Protože je kočka masožravec, je celé její tělo ohroženo čpavkem, který vzniká ve střevech při trávení masa. Z toho důvodu může často trpět na záněty dásní a močového aparátu. Proto Brit Care kapsičky jako jediné obsahují kombinaci bylin, které chrání zdraví těchto orgánů – lichořeřišnici a rakytník.

Lichořeřišnice je známá jako přírodní antibiotikum, které velmi účinně chrání močový aparát kočiček od bakteriálních zánětů. Šamani ji už od nepaměti používají i v lidské medicíně. Rakytník obsahuje intenzivní antioxidanty s protizánětlivými účinky, které chrání dásně od zánětů a zlepšují tak zdraví chrupu, naprosto nezbytného pro normální život kočky. Rakytník navíc vhodně působí na imunitní a trávicí systém a pozitivně ovlivňuje srdeční funkci.

Kočka pozná, co je pro ni dobré. Všechny ingredience, tedy maso a bylinky, které kapsičky ukrývají, jsou lokálního původu. A protože každá kočka je originál, přináší nová řada masových kapsiček hned šest variant. Nechybí ani varianty pro koťátka a sterilizované kočky se specifickými výživovými potřebami. Masové filetky z výběrového kuřátka, jemného krůtího, vydatné kachny, dietního králíka a lahodného lososa zkrátka vycházejí vstříc všem kočičím mlsalům a jejich chuťovým preferencím. Díky šťávě navíc doplňují důležité tekutiny a kapsička je tak kompletním krmivem, skvělou odměnou či přilepšením ke granulkám.

Ve složení nových kapsiček Brit Care nenajdete obiloviny, přidaný cukr, sóju ani geneticky modifikované organismy. Jedná se o český výrobek, který Vafo Praha produkuje ve vlastní moderní továrně.

www.krmivo-brit.cz

Správné odpovědi posílejte na soutěžní mail soutez@prima-receptar.cz nejpozději do pátku 18.9.2020. Nezapomeňte připsat také svoji adresu! 5 soutěžících vyhraje balíček kapsiček pro kočky Brit Care.

Otázka: Co v nových kapsičkách pro kočky Brit Care nenajdete?

  1. Lichořeřišnici
  2. Rakytník
  3. Sóju

Poskytnutím těchto údajů, dáváte svůj souhlas, že v případě výhry uveřejníme na našich stránkách vaše jméno a obec. Vaše e-mailová adresa, může být dále využita pro zasílání novinek z našeho webu.
Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad ochrany osobních údajů.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Soutěž o nové kapsičky pro kočky Brit Care
  • heluna 10.9.2020 (17:46)

    To bude pro kočičky velká dobrota.

 
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist