Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Soutěž s grily Weber, které používá i Šéf na grilu!

Čvc 1111 Autor: Redakce

K létu patří zábava, koupání, opalování, ale také čerstvé jídlo připravené na zahradě na grilu. Grilování se i u nás těší stále větší oblibě. Lze totiž grilovat snad úplně všechno od zeleniny a ryb až po hovězí maso. Základem je nákup kvalitních surovin, ale také grilu, který bude vyhovovat právě vašim potřebám.

Na výběr máte grily elektrické, které jsou vždy připraveny ke grilování a můžete je použít i v interiéru. Pro větší zahradní párty se hodí grily plynové. Mnohem romantičtější ale jsou klasické grily na dřevěné uhlí. Na těchto grilech dostanou pokrmy nezapomenutelnou chuť.

sef na griluNejznámějším výrobce je bezesporu značka Weber. Grily Weber jsou používány také v pořadu Šéf na grilu. V pořadu se dozvíte základní principy grilování, jak vybírat vhodné suroviny a podobně. Samozřejmě se naučíte grilovat různé druhy mas, vytvářet k nim nezapomenutelné omáčky, sosy, marinády a zálivky.

Pokud jste si gril ještě nepořídili nebo máte starý a kupovat nový nechcete, zkuste soutěž o gril. Stačí se připojit na Facebooku, uspořádat grilovačku a poslat nějakou super fotku. Díky hlasování bude nejlepší fotografie odměněna.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist