Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Snadná a bezpečná přeprava čehokoliv

Lis 1228 Autor: Františka Podzimková

privesyPotřebujete často něco převážet, nebo stěhovat? Pak jistě řešíte problém jak to udělat, abyste toho převezli co nejvíce najednou a bez sebemenšího porušení. Na své si jistě přijdete v sortimentu firmy Vezeko, která je výrobcem celé škály nejrůznějších přívěsů.

Přívěsy této firmy jsou opravdu kvalitní, jedny z nejkvalitnějších na našem trhu. Neprodávají totiž přívěsy do jiných marketů, nebo hobby marketů, a tak nemusí neustále pod tlakem zprostředkovatele snižovat výrobní ceny a tedy i kvalitu šizením konstrukcí.

Ve výrobě a projektování mají celý tým zkušených a šikovných lidí. U konstrukcí tohoto typu je totiž nesmírně důležité všechno promyslet do posledního detailu.

Vezeko vám také bez problémů vyrobí speciální přívěsy, nebo vozíky přímo na míru. A to v případě, že si ani z pestrého výběru těch nejrůznějších velikostí, nevyberete. V sortimentu najdete úplně malé hobby vozíky, ale i obrovské nákladní přívěsy nad 3 500 kg.

Mimo jiné najdete v nabídce i hasičský přívěs, nebo skříňový přívěs. Firma Vezeko se taktéž zabývá výrobou přepravníků pro koně, přívěsů pro včelaře, přepravníků čtyřkolek, letadla, nebo i motorek. Firma nabízí i speciální přepravníky, například s hydraulickou rukou, nebo kontejnerovou nástavbou. V sortimentu naleznete i mobilní pódium.

Vozíky a přívěsy si osobně můžete odebrat ve třech městech České republiky. A to sice v Praze, v Brně a ve Velkém Meziříčí. Doobjednat si také můžete jakýkoliv náhradní díl, který si předem vyberete v   e-shopu. Zkrátka zde najdete všechno pro přepravu čehokoliv, na co si vzpomenete. Uvidíte, že pokud najdete to správné zařízení, váš život bude hned o mnoho jednodušší a bezstarostnější.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist