Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

S betonovými květináči uspějete v exteriéru i interiéru

Kvě 2215 Autor: Komerční sdělení

V květináčích můžete pěstovat jakékoliv květiny, bylinky, zeleninu, stromy, keře, ale třeba i kapradiny. Současný trh je poměrně rozmanitý a vybrat si můžete z pestré škály možností. Ideální volbou jsou betonové květináče, které neztrácí ani po praktické, ani po designové stránce. V následujících řádcích vám prozradíme, čím si vás beton jako takový podmaní.

Dřevo vyžaduje náročnou péči, plast zase časem zkřehne. Betonový květináč vám vydrží dlouhá léta. Beton je odolný, trvanlivý a zvládá nepřízeň počasí.

Foto: presbeton.cz

Velikost a izolace

Stromy a keře potřebují velké nádoby, aby jejich kořeny měly dostatek prostoru pro růst. Odlehčený betonový květináč takovou možnost nabízí, protože je k dispozici i ve větších rozměrech. Betonový materiál je navíc natolik pevný, aby zvládl nápor větších kořenů.

Beton je materiál, který v kombinaci se světlejší barvou pomáhá chránit půdu před výkyvy teplot. Květináče tmavších barev totiž pohlcují teplo, což není optimální pro kořeny, navíc tím způsobují vysychání půdy. PRESBETON proto přišel se sofistikovaným systémem. Pro výrobu svých květináčů společnost použila odlehčený beton, díky němuž je dosaženo tenkých stěn a minimální hmotnosti.

Květináč se stane designovým doplňkem prostoru

Betonový květináč se stane i dekorativním prvkem exteriéru či interiéru. Působí přirozeně a elegantně, navíc se může kombinovat s ostatními materiály. PRESBETON LITE jsou květináče, přes které neprosakuje voda, a tak je můžete umístit klidně i v obývacím pokoji, na chodbě či v zimní zahradě.

Vybrat si můžete ze dvou variant, a to LITE CUBE a LITE BLOCK. Květináče disponují kromě jiného odtokovými otvory. Pokud si nedokážete představit, jak bude výsledek vypadat, podívejte se na stránky výrobce, kde najdete květináče nafocené přímo na zahradách.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist